Pierwsza dekada grudnia upłynęła na stronie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży na Facebooku pod znakiem emocjonującej rozgrywki o bilety w wybrane miejsce w konkursie Podróże z Malévem. Zgodnie z jego regulaminem, dziś publikujemy listę zwycięzców i laureatów nagród.

Zadaliśmy 10 pytań związanych tematycznie z liniami lotniczymi Malév, które były naszym partnerem w tym konkursie. Po jednym pytaniu dziennie. Jak uczestnicy zdążyli się zapewne zorientować, były to zagadki na przemian fotograficzne i tekstowe, w formie wyboru odpowiedzi z listy.

Przypominamy, że w pierwszej kolejności brane były pod uwagę wyniki osób, które miały komplet poprawnych odpowiedzi. Porównywaliśmy pozycję w kolejności odpowiedzi tych osób w poszczególnych dniach, co dało pewną średnią, która złożyła się na pozycję końcową.

A oto lista laureatów nagród w rywalizacji w kolejności według uzyskanego końcowego wyniku. Obok uczestnika – opis przysługującej mu nagrody:

 1. Mikołaj Olszewski – podwójny bilet lotniczy w dwie strony na dowolny kierunek z siatki połączeń linii lotniczej Malév z wyłączeniem tzw. lotów codeshare czyli lotów operowanych przez inną linie lotniczą. Bilety lotnicze muszą zostać wystawione do dnia 31.12.2011, a podróż musi się odbyć w terminie od 10.01.2012 do 30.04.2012. Podróż odbędzie się w jedną stronę w klasie ekonomicznej, w drugą stronę w klasie biznes.
 2. Wiktor Marszalek – komplet gadżetów linii lotniczej Malév
 3. Ewa Bronicka – komplet gadżetów linii lotniczej Malév
 4. Klaudyna Te – komplet gadżetów linii lotniczej Malév
 5. Dorota Grabowska – komplet gadżetów linii lotniczej Malév
 6. Anna Pustizzi – pamięć masowa USB (tzw. pendrive) o pojemności 4GB
 7. Teresa Trojanowicz – pamięć masowa USB (tzw. pendrive) o pojemności 4GB
 8. Lidia Rami – pamięć masowa USB (tzw. pendrive) o pojemności 4GB
 9. Wiesiek Ptach – pamięć masowa USB (tzw. pendrive) o pojemności 4GB
 10. Dorota Orysiak – pamięć masowa USB (tzw. pendrive) o pojemności 4GB
 11. Mariusz Kunicki – pamięć masowa USB (tzw. pendrive) o pojemności 4GB
 12. Aldona Sztyma – pamięć masowa USB (tzw. pendrive) o pojemności 4GB
 13. Paweł Piotrowicz – pamięć masowa USB (tzw. pendrive) o pojemności 4GB
 14. Karolina Płociennik – pamięć masowa USB (tzw. pendrive) o pojemności 4GB
 15. Anna Paszkiewicz – pamięć masowa USB (tzw. pendrive) o pojemności 4GB

Osoby z listy prosimy o podanie na adres facebook@esky.pl danych potrzebnych do przekazania nagrody, czyli: adresu pocztowego, na który ma zostać przesłana nagroda oraz innych niezbędnych i pomocnych przy przekazaniu nagrody informacji.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, na zgłoszenie zwycięzcy, któremu przypadł podwójny bilet lotniczy czekamy do 15.12.2012 r! Bilet bowiem musi zostać wystawiony do 31. grudnia.

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom Konkursu Podróże z Malévem serdecznie dziękujemy za udział i niezapomniane wrażenia, jakich nam swoim udziałem w zaciętej rywalizacji dostarczyli.

Zapraszamy ponownie 🙂