Hurghada, Hammamet, Rodos? A może coś bardziej egzotycznego, np. Playa Dorada w Dominikanie? A może wreszcie nadszedł czas aby pozwolić sobie na kilka chwil luksusu w pięciogwiazdkowym hotelu na Teneryfie? Oferta dla rodziny? Proszę bardzo – Nessebar w Bułgarii – radość dla dzieci i rodziców. Teraz wszystko to już jest w ofercie Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl. Na swoje 6. urodziny podpisaliśmy umowy o współpracy ze 113 biurami podróży i włączyliśmy do naszej przebogatą ofertę turystyczną – esky.pl/wczasy .

Nasz nowa strona turystyczna to przede wszystkim wyszukiwarka ofert, w której, podobnie, jak to robią użytkownicy naszych serwisów Bilety lotnicze czy Hotele, można określić miejsce, preferowane daty podróży i liczbę jej uczestników. Dodatkowe opcje to preferowana długość pobytu i wybór rodzaju transportu.

1.       Działanie wyszukiwarki

Bazę wycieczkową użytkownik wyszukuje wpisując nazwę kraju lub regionu do wyszukiwarki, w której ma też możliwość określenia dat pobytu, czasu trwania wypoczynku, liczby uczestników i opcji dojazdu.

Jak widać wyszukiwarka podpowiada ciekawe, warte odwiedzenia, miejsca w danym kraju.

Na górze, po najechaniu kursorem na panoramiczne zdjęcie otrzymujemy opis regionu, który nas interesuje, informacje o jego historii, kuchni, miejscach, które warto odwiedzić oraz wskazówki i porady praktyczne.

Po wybraniu tych wszystkich parametrów i wybraniu polecenia „szukaj” użytkownik otrzymuje listę wyników.

Proszę zwrócić uwagę na ramkę z ofertami, czyli zdjęciami i opisami polecanych przez eSKY.pl hoteli.

Warto również zwrócić uwagę na to, że wyniki wyszukiwania z danego państwa wzbogacone zostały o listę jego regionów z jeszcze bardziej szczegółowym podziałem geograficznym, na mniejsze regiony, np. wyspy, i miasta. Dzięki temu można bardzo precyzyjnie określić „swoje” miejsce.

Następnie może w niej wybrać określoną ofertę i hotel. Po kliknięciu dostaje się szczegółowego opisu oferty

2. Oferty last minute

Tuż obok użytkownik znajduje listę szczególnie atrakcyjnych i polecanych ofert wyjazdów last minute do krajów, które Polacy upodobali sobie szczególnie, czyli: Egiptu, Grecji, Tunezji, Turcji, Hiszpanii, Grecji, Chorwacji, Portugalii i Maroka.

Warto przewertować te propozycje, choć ludziom o słabszych nerwach należy się ostrzeżenie, że mogą być zszokowani niskimi cenami wielu ofert.

3. Wybór rodzaju wczasów

Opcją ułatwiającą wybór najbardziej odpowiedniej oferty jest boks pt. Charakter wczasów. Prezentowane oferty zostały tu podzielone na kategorie: egzotyczne, ekskluzywne, z dziećmi oraz dojazd własny.

Przed rezerwacją dobrze jest zapoznać się również z częścią praktyczno-informacyjną naszego nowego serwisu opatrzoną nagłówkiem Warto wiedzieć, a w nim z poradnikami – Przebieg procesu rezerwacji, Wyszukiwanie i rezerwacja oferty, Cena, Formy płatności, Dokumenty podróży i Rodzaje wyżywienia.

Serdecznie zapraszamy do naszej wakacyjnej oferty turystycznej 🙂

Fot. (C) Creative Commons/Flickr, StuSeeger

LISTA KIERUNKÓW