Katedra Świętej Zofii w Kijowie in Kiev

Bilety lotnicze do Kijowa, do Moskwy, Dubaju i Tel Awiwu w super korzystnych cenach oferujemy w najnowszej promocji ukraińskich linii Aerosvit i eSKY.pl. Sprawdź koniecznie, bo podróże na Wschód jeszcze tak tanie nie były.

Proponujemy w naszej promocji wyloty z Krakowa i Warszawy.

Do pięknego Kijowa z Warszawy dolecimy z Aerosvitem w obie strony już od 424 PLN! Z Krakowa loty do ukraińskiej stolicy – od 467 PLN! Na pierwszej ilustracji tego wpisu demonstrujemy panoramę przed świątynią św. Zofii w tym mieście a to tylko jedna z mnogich atrakcji miasta nad Dnieprem.

Loty z Krakowa do Moskwy tam i z powrotem w promocji Aerosvitu oferujemy od 896 PLN. Z Warszawy do stolicy Rosji polecimy od 1190 PLN. A gdy już tam się znajdziemy to czekają nas takie widoki, ja ten na panoramie poniżej…


Moskwa, widok na Kreml i Plac Czerwony in Moscow

Tel Awiw to izraelska metropolia i jednocześnie miasto z plażami nad Morzem Śródziemnym, co widać na poniższym panoramicznym obrazie. Z Aerosvitem z Krakowa polecimy tam w obie strony już od 1238 PLN, zaś z Warszawy – od 1595 PLN.


Tel Awiw – plaża nad Morzem Śródziemnym in Israel

I wreszcie perła Zatoki Perskiej – Dubaj. Aerosvit przewiezie nas do tego dynamicznie rozwijającego się miasta z Krakowa już od 1458 PLN w dwie strony! Powrotny bilet z Warszawy do Dubaju dostępny od 1808 PLN.


Fontanna pod Burj Dubai wieczorem in Dubai

CJSC Kompania lotnicza Aerosvit

Po ukraińsku АероСвіт-Українські авіалінії, znane też jako Aerosvit-Ukrainian Airlines. Linie powstały w 1994 na Ukrainie. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Kijowie. Początkowo Aerosvit latał z Kijowa do Tel Awiwu, Odessy, Salonik, Aten i Larnaki. Potem rozszerzyły swoja siatkę połączeń m. in. o loty do Moskwy.

Na pokładach maszyn tych linii podczas lotów międzynarodowych funkcjonuje sklep bezcłowy, co może być dla wielu podróżnych cenną informacją 🙂

We flocie linii Aerosvit latają głównie Boeingi, kilka odmian modelu 737 oraz 767 oraz nowoczesne An-148 oraz, co jest mniej typową ciekawostką – niewielki Saab 340, do obsługi lotów regionalnych.