Startujemy z kolejnym konkursem! Tym razem wystarczy wymyślić zaproszenie na narty – slogan zachęcający do włączenia się do białego szaleństwa, odpowiedzieć na nietrudne pytanie w aplikacji konkursowej na stronie „Ja chcę na narty !” w serwisie Facebook. Dzięki współpracy z firmą , rozdajemy karnety na wyciąg STAŚ w Handzlówce, weekendowy pobyt w schronisku i całą masę gadżetów eSKY.pl.

Nagroda główna w naszym konkursie to dwa karnety, każdy na 50 wjazdów wyciągiem narciarskim „STAŚ” w Handzlówce, z datą ważności od 01.03.2012 do 31.12.2012, wraz z pobytem weekendowym dla 2 osób w schronisku bezpośrednio przy wyciągu (termin do ustalenia z właścicielem obiektu). Czeka ona na uczestników, którzy odpowiedzą przynajmniej na jedno z pytań co dzień publikowanych w aplikacji dostępnej na stronie „Ja chcę na narty !” i wymyślą oryginalne zaproszenie do uprawiania sportów narciarskich.

Laureatem nagrody głównej zostanie osoba, której zaproszenie uznane zostanie przez konkursowe jury za najlepsze.
Kolejne nagrody, czyli 10 karnetów, każdy po 10 wjazdów oraz 15 karnetów, każdy po 5 zjazdów wyciągiem narciarskim „STAŚ” w Handzlówce, z datą ważności do od 01.03.2012 do 31.12.2012, przyznane zostaną przez jury konkursu osobom, które odpowiedzą na co najmniej jedno publikowane w aplikacji co dzień pytanie konkursowe, zaś wymyślone przez nich zaproszenia do uprawiania sportów narciarskich, zostaną wyróżnione przez jury w następnej kolejności po miejscu pierwszym.

Dalsze nagrody, czyli 15 pendrive’ów z logo eSKY.pl o pojemności 4GB oraz 50 smyczy eSKY.p przypadną osobom, które odpowiedzą na co najmniej jedno publikowane w aplikacji co dzień w trakcie trwania konkursu pytanie konkursowe – kolejno według dalszego ciągu listy wyników szybkości poprawnej odpowiedzi, ustalanej na podstawie statystyk aplikacji konkursowej.

Pamiętajmy, że zgodnie z regulaminem konkursu każdemu uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda. Jeśli zatem uczestnik lub uczestniczka zdobył/a uprawnienia do nagrody wymienianej wyżej na liście nie przysługuje mu nagroda z niższej pozycji i przechodzi na następną osobę w klasyfikacji konkursowej.

Listę zwycięzców ogłosimy w pierwszych dniach lutego 2012 roku.

Bawimy się do 29. stycznia.

Stając w szranki konkursowej rywalizacji, warto zwrócić uwagę na towarzyszące konkursowi promocje eSKY.pl w ramach akcji Zima 2012. Bilety lotnicze do Mediolanu oferujemy już od 20 PLN. Hotele w Turynie od 216 PLN, hotele w Salzburgu w Austrii – od 243 PLN i wiele innych promocyjnych ofert.

Zapraszamy serdecznie i życzymy wygranej 🙂

Getting air off the Wu-Tang in the Men's Snowboard Boardercross Finals - The Brits, Laax 2010photo © 2010 bobaliciouslondon | more info

.

LISTA KIERUNKÓW