Zaczynamy kolejny konkurs! Będziemy układać turystyczne puzzle w aplikacji konkursowej, walczyć o najlepszy wynik każdego kolejnego dnia i w klasyfikacji generalnej. Zwycięzcy dnia dostaną vouchery hotelowe  eSKY.pl o wartości 200 PLN, zajmujący w kolejnych dniach konkursu w klasyfikacji dziennej drugie miejsca – vouchery hotelowe o wartości 100 PLN, zaś ci na trzecich miejscach w klasyfikacji dziennej – pendrive’y z logiem eSKY.pl. Osoba, która osiągnie najlepszy wynik w ciągu całej gry, dostanie voucher na pobyt w hotelu o wartości 2000 złotych!

Nagroda główna w naszym konkursie to voucher hotelowy o wartości 2000 PLN, do wykorzystania podczas rezerwacji dowolnego pobytu hotelowego z oferty eSKY.pl, ważny do 31.12.2012. Przypadnie ona osobie, która dostanie w grze Puzzle eSKY.pl, najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej, czyli rywalizacji o to kto najszybciej, na najwyższym możliwym poziomie gry ułoży układankę – zdjęcie o tematyce turystycznej.

Od klasyfikacji generalnej należy odróżnić walkę o nagrody dnia, czyli vouchery o wartości 200 złotych, 100 złotych i o pamięci USB z logiem eSKY.pl. Według naszego regulaminu, dostępnego na stronie eSKY.pl na Facebooku, nagrodę dnia, niezależnie od jej wartości, można otrzymać tylko raz w ciągu trwania całego konkursu. Oczywiście osoba, która w trakcie konkursu zdobyła nagrodę dzienną może wciąż walczyć o najlepszy wynik w całym konkursie i o nagrodę główną, czyli voucher hotelowy o wartości 2000 PLN.

Warto więc podjąć walkę do samego końca naszego konkursu. Nawet wtedy, gdy zdobędziemy jedną z nagród dziennych i do kolejnych nagród dnia już nie mamy regulaminowych uprawnień, wciąż jesteśmy w grze o cenną nagrodę główną.

Listę zwycięzców ogłosimy wkrótce po zakończeniu konkursu, które nastąpi 13. marca 2012 roku.

Zapraszamy serdecznie i życzymy wygranej 🙂

LISTA KIERUNKÓW