Kolejny wielki konkurs eSKY.pl i biura promocji turystki Szwajcarii pod nazwą „Podróż do Szwajcarii może być Twoja!”,  rozpoczęty! Jak sama nazwa konkursu wskazuje, uczestnicy zabawy mogą wygrać niesamowity wyjazd do krainy gór i wody – nagroda główna to podwójny bilet lotniczy z Warszawy do Zurychu oraz voucher hotelowy o wartości 1000 PLN na rezerwację hotelu w dowolnym mieście w Szwajcarii. To nie wszystko! Kolejne nagrody to 4-dniowy bilet kolejowy Swiss Pass dla dwóch osób oraz turystyczne gadżety – plecaki, skarpety górskie i wiele innych. Jest zatem o co grać!

Szwajcarski konkurs to, oprócz możliwości zdobycia naprawdę cennych nagród, świetna zabawa, szczególnie dla miłośników układania puzzli.

Codziennie nasi fani na Facebooku będą mogli nieograniczoną liczbę razy układać zdjęcia Szwajcarii. Aplikacja umożliwia grę na trzech różnych stopniach trudności. System automatycznie przeliczy czas oraz wybrany stopień na punkty. Każdy, kto poprawnie ułoży szwajcarski widoczek zostanie na koniec gry poinformowany o liczbie zdobytych punktów, a wyniki będzie można także sprawdzić w rankingu umieszczonym w aplikacji.

To jeszcze nie wszystko! Oprócz nagród głównych, najlepszy gracz otrzymuje nagrodę dzienną – zestaw materiałów informacyjnych o Szwajcarii. Osoba, która zwyciężyła danego dnia oczywiście jest brana także pod uwagę w klasyfikacji generalnej, czyli w rywalizacji o nagrodę główną.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przejść na aplikację na Facebooku http://www.facebook.com/eskypl/app_148842091923189, zarejestrować się… i można układać! Konkurs trwa do 30 września 2012 r.

Już od jakiegoś czasu zachęcamy Was do odbycia szwajcarskiej podróży, czy to pisząc o najpiękniejszych kolejach świata, czy też zwracając Wam uwagę na fakt, że  Szwajcaria to kraj wodą płynący. Bez względu na wasze preferencje i motyw wyjazdu – czy to górskie wędrówki, podróże kolejami szwajcarskimi, czy szwajcarski city break – jedno jest pewne. Szwajcarię warto odwiedzić – tym bardziej, że do 30 września trwa również nasza promocja na hotele!

LISTA KIERUNKÓW