Dziś o północy dobiegnie końca „Europejski Konkurs eSKY.pl”. Wyłączymy o tej porze na naszej stronie eSKY.pl w serwisie Facebook aplikację konkursową. No, trochę żal, wiemy, ale już wkrótce kolejny konkurs i kolejne nagrody od eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży.

Jednocześnie z finałem zmagań na najlepszy czas przelotu w naszej grze, kończy się rywalizacja o najpopurlaniejszy styl przelotu, w której pierwsza nagroda to voucher na wczasy o wartości 4000 PLN. Przypominamy, że do ostatecznego wyniku nie będą się liczyć nie tylko publikacje screenshotów z gry dokonane po godzinie 00.00 czyli 28.03.2011 i później, lecz również głosy, plusy, komentarze i wykopy oddane po tym czasie.

Przypominamy, że w rywalizacji na najbardziej popularny styl i dla startujących na czas (dla najlepszy vouchery na bilety airberlin) mamy nagrody także dla osób które zajmą kolejne, za zwycięzcami miejsca. Dla uczestników konkursu w obu konkurencjach mamy do rozdania po pięć  kart podarunkowych o nominale 3 na audiobooki dostępne w serwisie Audioteka.pl oraz po pięć pamięci masowych USB (pendrive’ów) z logo eSKY.pl o pojemności 4GB.

Zgodnie z regulaminem rozstrzygamy wyniki konkursu do 31. marca. Do 5. kwietnia publikujemy listę zwycięzców. Następnie przekazujemy nagrody do końca kwietnia.

Dziękujemy za udział w naszej zabawie. Mamy nadzieję, że dostarczyła wam sporo zabawy i emocji.

Do następnego razu!

(szybciej niż się możecie spodziewać ;))