0

Co się dzieje w polskiej przestrzeni powietrznej – Radar eSKY.pl pokaże

Gdy na polskiej ziemi ląduje taki samolot jak Airbus 380, największy w tej chwili samolot pasażerski świata, jest to wciąż spore wydarzenie nie tylko dla lotniskowych spotterów. Piszą o tym i pokazują to najważniejsze media. Może jednak nie każdy wie, że te ogromne maszyny codziennie są nad Polską do wypatrzenia. Pomóc w tym może dostępny od niedawna w serwisie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży – Radar lotów.

Klikając w żółte sylwetki samolotów na mapie dowiadujemy się szczegółów o locie…

Możemy zmienić widok mapy na satelitarną, jeśli ktoś taką preferuje:

Nie jest to zresztą tylko czcza zabawka, np. gdy wypatrujemy i wyczekujemy bliskich w dalekiej podróży. Możemy sprawdzić, gdzie w danej chwili akurat znajduje się ich samolot…

Stworzony dla miłośników lotnictwa i latania Radar lotów w serwisie eSKY.pl, pochodzący z serwisu Flightradar24.com, jak widać, służy nie tylko rozrywce, lecz może mieć pożyteczne zastosowania. Można się też sporo dowiedzieć i nauczyć, o tym co dzieje się w powietrzu.

Zapraszamy 🙂

Podziel się:Kategoria: Loty,Nowości,Relacje

3 komentarze

 • Dawid Lorenz

  Szkoda, że nigdzie nie wspomnieliście, że ten niby przez Was stworzony „Radar lotów eSKY.pl” to w rzeczywistości http://www.flightradar24.com wsadzony w ramkę i opatrzony własnym logo. Żenujące…

 • Alexander Nowak

  Can I show the radar map on my own homepage?

  Yes! Use the HTML code below to show an iframe with Flightradar24.com map on you web page. You can adjust lat, lng, zoom, width, height to your needs.

  When you use the iframe code and show Flightradar24.com map on your web page, you have to write that map comes from Flightradar24.com and link to Flightradar24.com from your map page.

 • Mirek

  @Dawid i Alexander – nie piszemy, że radar został przez nas stworzony. Informacja o tym, że mapa z lotami pochodzi z flightradar24.com jest widoczna i nie ukrywamy tego, podobnie jak widoczne są serwisie prawa autorskie do wykorzystanych zdjęć samolotów.
  Wyeksponujemy informacje o pochodzeniu mapy jeszcze bardziej, aby nikt nie miał wątpliwości.

zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *