Park-inn Hotel Berlinphoto © 2007 Hugo | more info

.

Kilka dni temu pisaliśmy o tanich biletach lotniczych do miast na trasie gry „Europejski Wyścig eSKY.pl”, w która zagrać można na naszej stronie na Facebooku a której do wygrania są wczasy o wartości 4000 PLN, darmowe bilety lotnicze i wiele innych nagród. Choć szybka natura gry nie sprzyja robieniu podczas gry przerw na odpoczynek, to jednak warto zwrócić uwagę na tanie hotele dostępne w ofercie eSKY.pl w miastach na trasie wyścigu.

The fantastic Morgan Hotel - Dublin - Temple Bar - Downtown - City Centre - wonderful design, wonderful room, wonderful food! Simply a hit! Enjoy and more! 01/2010 with love!:)photo © 2011 UggBoy UggGirl | more info

Zaczynamy znów od Berlina, który zapewne jest często pierwszym punktem na mapie, do którego kierują się uczestnicy „Europejskiego Wyścigu eSKY.pl”. Z Berlinem łączą linie lotnicze airberlin, których bilety są wśród nagród w konkursie. Noclegi w Berlinie oferujemy w szerokiej gamie cen i standardów.

Lecimy dalej naszym samolocikiem do stolicy Francji. Tanie hotele w Paryżu oraz noclegi bardziej zasobne kieszenie znajdziemy łatwo w eSKY.pl. Tuż obok na mapie są Wyspy Brytyjskie i tanie i luksusowe hotele w Londynie oraz noclegi w Dublinie.

Czeka nas teraz przelot przez Skandynawię a tam: Hotele w Kopenhadze, noclegi Sztokholmie i kwatery w Helsinkach w Finlandii.

W naszym poprzednim wpisie radziliśmy aby teraz, po przelocie nad Europą północną, wykonać w grze  dość ostry skręt na południe, na Litwę, zaś potem – na wschód. Noclegi w Kijowie a następnie hotele w Moskwie stają przed nami otworem.

Moscow, Sep 2008 - 12photo © 2008 Ed Yourdon | more info

.

Szybki gracz kieruje się ze stolicy Rosji prosto nad Bosfor. Tanie noclegi w Stambule lub, jak kto woli, Istambule, eSKY.pl prezentuje w różnorodnej cenowo i standardowo ofercie.

Kontynuujemy lot w basenie Morza Śródziemnego. Sprawdzamy hotele w Atenach a potem skok  przez Adriatyk do Włoch. Czeka na nas wieczne miasto i miejsca noclegowe w Rzymie, tak ostatnio poszukiwane.

Następnie kolej na Półwysep Iberyjski. Kwatery w Madrycie a potem hotele Lizbony pozwolą nieco odsapnąć.

Do Warszawy wracamy przez Austrię. Hotele w Wiedniu to oczywiście niezwykłe bogactwo ofert.

Hotel zur Wiener Staatsoper: Vienna, Austriaphoto © 2009 Ethan Prater | more info

.

Zapraszamy do zabawy oraz oczywiście zapraszamy do korzystania z przebogatej oferty hotelowej w serwisie eSKY.pl

LISTA KIERUNKÓW