Jako jedyny w Polce sprzedawca biletów kolejowych RAILEUROPE mamy te bilety na śmigającą po europejskich szynach kolej TGV i nie zawahamy się ich rozdać. Oczywiście najpierw trzeba powalczyć w konkursie, który wkrótce się zaczyna na stronie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży na Facebooku.

Aby przejechać się w ekskluzywnych warunkach, w pociągu rozpędzającym się po francuskich szynach do niewiarygodnych prędkości, trzeba będzie wykazać się dobrą pamięcią, spostrzegawczością, refleksem lub dużą liczbą chętnych do podróży z tobą znajomych w społecznościach internetowych.

TGV to Paris - 294kmh!photo © 2010 Mike Hauser | more info

.

Będziemy codziennie publikować na naszej stronie na Facebooku informacje na temat wybranych połączeń, kolei TGV, ciekawostki i wiele innych związanych z usługami RAILEUROPE informacji. Na zakończenie każdego kolejnego tygodnia konkursu zadamy pytanie dotyczące treści naszych publikacji. Bilet o wartości ok. 2500 złotych wygrywa ten, kto pierwszy poprawnie odpowie na zadanie pytanie.

To nie koniec jednak, gdyż zamierzamy nagrodzić dwuosobowym biletem TGV pierwszej klasy również tę osobę, która zaprosi do naszej podróży „pociągiem eSKY-owym” największą liczbę swoich znajomych. Znajomi oczywiście muszą w sposób widoczny dla nas zadeklarować chęć podróży z uczestnikiem KONKURSU.

Mamy też wiele innych nagród dla osób, które będą uczestniczyć i odpowiadać na pytania w naszym konkursie a także dla tych, którzy będą zapraszać swoich znajomych z serwisów społecznościowych do wspólnej podróży „pociągiem eSKY-owym”.

Będziemy też chcieli podczas KONKURSU opowiedzieć wam więcej o supernowoczesnych zachodnioeuropejskich kolejach RAILEUROPE, których bilety od niedawna dostępne są w eSKY.pl. Po nieomal ćwierć miliona kilometrów torów mkną nowoczesne, szybkie i wygodne pociągi, które niejednokrotnie stanowią lepsze rozwiązanie niż transport lotniczy.

Konkurs rozpocznie się już w najbliższych dniach. Zawodnicy na start!

Pociągi TGV

LISTA KIERUNKÓW