Kiedy poznaliśmy już blaski Paryża, Londynu, Barcelony i innych europejskich metropolii, zaczynamy rozglądać się za miejscami, w których „nikt jeszcze nie był”, a przynajmniej mało kto zna. Takich w Europie, tych pięknych, tych niezwykłych i ciekawych, nie brakuje.
Feldkirch, Austria

Miejscowość Feldkirch leży na samym zachodnim skraju Austrii, w prowincji Vorarlberg. Malowniczo położone nad przełomem rzeki Ill.  Polecane jako „odpoczynek od tłumów”. Zapraszamy do naszej oferty, w której stale dostępne są bilety lotnicze do Wiednia.

Gandawa, Belgia

Obecnie z historycznych belgijskich miast bardziej znana i ceniona jest Brugia? Gandawa jest równie stara i piękna, a przy tym tańsza. Sama przyjemność i ukojenie. Oczywiście, aby dostać się do Gandawy, lecimy do stolicy Belgii, zaś bilety lotnicze do Brukseli dostępne są u nas w niezwykle korzystnych promocjach.

Zamek Egeskov, Dania

Położony jest w południowej części wyspy Fyn w środkowej części duńskiego archipelagu. Na tej samej wyspie leży Odense, miasto znane z muzeum Hansa Christiana Andersena. Zamek wyróżnia się malowniczością położenia i „kanoniczną” zamkową konstrukcją. Jego zdjęcie publikujemy w czołówce wpisu. Bilety lotnicze do Kopenhagi w serwisie eSKY.pl, stale dostępne.

Reims, Francja

To miasto znane przede wszystkim z katedry, która, nie ustępuje rozmiarami słynnej paryskiej Notre Dame.  Miasto jest perłą historycznej architektury. Zaś do Paryża stąd – bardzo blisko. Bilety lotnicze do Paryża zaś w eSKY.pl dostępne są w bardzo korzystnych cenach.

Eger, Węgry

Miasto znane z architektury i z wina.  Amatorów zwiedzania kuszą: wspaniała średniowieczna twierdza, złota bazylika i stare miasto z ogromnym rynkiem. Do stolicy Węgier dolecimy szybko i tanio, jeśli kupimy bilety lotnicze do Budapesztu w eSKY.pl

Taormina, Włochy

Prawdziwy włoski diament położony na Sycylii. Taormina jest starożytnym miastem położonym na szczycie klifu nad Morzem Śródziemnym. Polecana nie tylko ze względu na atrakcje dla zwiedzających, miłośników zabytków i starożytności, ale także ze względu na wszystkie przyjemności włoskiej kuchni i stylu życia. Może nie wiedzieliście, ale eSKY.pl ma w ofercie bilety lotnicze do Palermo.

Thun, Szwajcaria

Narty w zimie, wodne spływy w lecie.  Miasteczko pełne wspaniałych starych budowli, zamków i innych cudów architektury. do polecenia w każdej porze roku. Polecamy bilety lotnicze do Genewy.


Fot. (C) Creative Commons/Flickr, Elin B, gnuckx, josef.stuefer, srnec, Markus Keuter, Chi King, TFDuesing, Smabs

LISTA KIERUNKÓW