0

Wakacje na własną rękę – zobacz na infografice, jak to zrobić w 5 krokach

Infografiki to w naszym serwisie coś nowego. „Wakacje na własną rękę” to pierwsza z nich. Pokazujemy na niej jak w pięciu krokach zorganizować samemu wyjazd wakacyjny. Mamy nadzieję, że ten pomysł prezentacji Wam się spodoba. Jeśli tak, będziemy prezentować ich więcej na naszym blogu…Więcej na temat samodzielnej organizacji wakacji w artykule z naszego poradnika dla podróżnych. Zapraszamy do lektury.

Wakacje na własną rękę - lot i hotel

Podziel się:Kategoria: Porady

4 komentarze

 • łonder

  Assistance to jest minimum, jak jedziesz samochodem zwłaszcza. W razie co, żeby było Cię komu odwieźć albo dzieckiem się zająć, jak np. jakaś stłuczka wyniknie…

 • Hostel Łódź

  Cenę np noclegu można jeszcze obniżyć korzystając z hostelu zamiast hotelu. Wiele hosteli oferuje warunki zbliżone do tych hotelowych. Często np można upolować jakąś zniżkę na nocleg na portalach społecznościowych.

 • Wycieczki Budapeszt

  Prezentacja zachęca do działania. Każdy kto ma trochę czasu może zorganizować sobie idealną wycieczkę pod siebie. To już jest wtedy inna przyjemność podróżowania, dużo lepsza i satysfakcjonująca.

 • Obieżyświat

  Pod warunkiem, że Podróżnik jest zdyscyplinowany i zahartowany w wycieczkowym boju. Musi też dokładnie wiedzieć czego chce. Niestety, aktualnie, pomiędzy tym, jakie mamy marzenia o podróży a samą ich realizacją stoi wielka przepaść budżetowa.
  Życzę sobie i innym by jedynym ograniczeniem przy planowaniu idealnej podróży była nasza wyobraźnia.

zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *