Sky junctionphoto © 2009 Chris | more info ()

Społeczność eSKY.pl oczywiście doskonale wie, jakie europejskie miasta umieszczone są na mapie gry „Europejski Wyścig eSKY.pl”, dostępnej na naszej stronie na Facebooku, mimo, że nie są one tam podpisane. Ale być może nie każdy wie, że do każdego z nich oferujemy niezwykle tanie bilety lotnicze.

O  czego by tu zacząć? Może od Berlina, który zapewne jest często pierwszym punktem na mapie, który zdobywają uczestnicy „Europejskiego Wyścigu eSKY.pl”. Z Berlinem łącza linie lotnicze airberlin, których bilety są wśród nagród w konkursie. Bilety lotnicze do Berlina oczywiście w szerokiej ofercie w naszym serwisie.
Berlin 012photo © 2002 History Faculty | more info ()

Następnym punktem na mapie w tym kierunku jest stolica Francji. Bilety lotnicze do Paryża oferuje wiele linii tzw. tanich oraz rejsowych – do wyboru. Jeśli ktoś ma wprawę to szybko wykręci samolocikiem na mapie na Wyspy. Bilety lotnicze do Londynu oraz połączenia z pobliskim Dublinem mamy oczywiście w równie bogatym i atrakcyjnym wyborze.

Jeśli już tu jesteśmy to dobrze jest zwinnie przeskoczyć do Reykjaviku, bo potem trzeba będzie tam specjalnie lecieć drugi raz. Zatem bilety lotnicze na Islandię oczywiście są – zapraszamy!

Sun Voyager Sculpture, Reykjavikphoto © 2009 Christine Zenino | more info ()

Oczywiście, gdy już jesteśmy w Europie północnej to czeka nas skandynawski szlak. Zaopatrujemy się w bilety lotnicze do Kopenhagi, gdzie nie powinniśmy zwlekać i wykonać szybki zwrot w kierunku północno wschodnim – bilety lotnicze do Sztokholmu okażą się niezbędne. Potem tylko krótkie połączenie z Helsinkami w Finlandii i stolice północy już się zielenią na mapie.

Czeka nas teraz kolejna próba zwinności, bo najlepiej wykonać w grze teraz dość ostry skręt na południe, na Litwę. Bilety lotnicze do Wilna potrzebne od zaraz. Zaś potem – na wschód. Bilety lotnicze do Kijowa i połączenia do Moskwy okażą się nieocenione.

Change of Guards, Tomb of the Unknown Soldier, Moscowphoto © 2006 yeowatzup | more info .

.

Po odbiciu się od Moskwy wykonujemy szybki zwrot w kierunku południowo-wschodnim i kierujemy się prosto nad Bosfor. Bilety lotnicze do Stambułu lub jak kto woli Istambułu eSKY.pl oferuje w szerokiej ofercie wielu linii lotniczych.

Ortakoy, Istanbul, TRphoto © 2008 Fikret Onal | more info ()

Kontynuujemy lot południowym przy południowej krawędzi mapy. Potrzebne są bilety lotnicze do Aten a potem lecimy szybko przez Adriatyk do Włoch. Czeka na nas wieczne miasto i bilety lotnicze do Rzymu oczywiście się przydadzą.

Teraz na Półwysep Iberyjski. Pomogą niedrogie bilety lotnicze do Madrytu a potem szybki przelot do Lizbony.

Szybko zawracamy na wschód i kierujemy się na Austrię. W dłoni oczywiście bilety lotnicze do Wiednia.

Na mapie zjawia się Warszawa i możemy lądować.

Nie gwarantujemy, że jest to najszybsza z możliwych tras. Jednak,, jeśli się uda „Europejski Wyścig” przebyć tym szlakiem, bez błędów i zbędnego kołowania, to czas powinien być dobry.

LISTA KIERUNKÓW