Toronto Noisy Skylinephoto © 2005 ilker ender | more info

.

Przegląd nowych i trwających obecnie w eSKY.pl – Internetowym Centrum Podróży promocji zaczynamy od „amerykańskiej” oferty Air France i linii lotniczych KLM. Bilety lotnicze do Toronto i przeloty do Montrealu dostępne są w tej ofercie już od 1940 PLN. Poza tym bilety lotnicze do Miami oraz loty do Orlando – od 2255 PLN. I to nie wszystko, bo w okazyjnej cenach można polecieć m. in. także do Bostonu i Chicago – od 2145 PLN, do Las Vegas i San Francisco – od 2610 PLN w obie strony.

Bilety w promocji transatlantyckich przelotów Air France i KLM można w eSKY.pl kupować do 15. lipca. Dotyczy ona podróży w obie strony od 1. września 2011 r. do końca marca 2012 roku.

Od kilku dni w najlepsze trwa nasza letnia promocja – Wakacje Marzeń, w której rezerwując do końca sierpnia wczasy i wypoczynek w eSKY.pl, korzystający z oferty dostają od nas prezent w postaci kuponu rabatowego, dzięki któremu płacą o jedną dziesiątą mniej za rezerwację pobytu w hotelu dokonaną w naszym serwisie.

Szczegóły tej oferty podawaliśmy już na naszym blogu. Teraz przypominamy tylko, że zasady promocji dotyczą rezerwacji dokonanych do 31. sierpnia 2011 roku. Zapraszamy więc na stronę, na której publikujemy oferty last minute, wycieczek, wczasów, rodzinnych i egzotycznych wakacji.

Naszych fanów w serwisie Facebook zapraszaliśmy już wielokrotnie do oferty przelotów czarterowych eSKY.pl. Chętni do skorzystania z takiej formy podróży czekają u nas niesamowite niekiedy okazje. W tej chwili np. oferujemy np. loty na Palma De Mallorca od 720 PLN,  bilety na grecką wyspę Kos – od 630 PLN, przeloty na Rodos – od 650 PLN i do egipskiego kurortu Sharm El Sheikh – od 899 PLN.

Oczywiście tego rodzaju okazje przyciągają łowców okazji. Warto więc trzymać rękę na pulsie i zaglądać naszą stronę z ofertami czarterów, bo promocje są nieustannie aktualizowane.

Tym, których z kolei interesuje rezerwacja hoteli zapraszamy na naszą stronę z ofertami noclegowymi z całego świata, bo można tu trafić na zapierające czasem dech w piersiach promocyjne oferty.

Akurat w momencie, kiedy wpadliśmy na tę stronę naszym oczom okazała się oferta noclegu w trzygwiazdkowym hotelu Mamiani w Rzymie – od 233 PLN za osobę, czterogwiazdkowy nocleg w hotelu Agumar w Madrycie – od 286 PLN oraz pobyt położonym  w samym centrum Berlina – trzygwiazdkowym Agon Am Alexanderplatz – od 223 PLN za osobę.

Warto więc wpadać na naszą stronę z ofertą noclegów i hoteli, bo nigdy nie wiadomo, na jaka gratkę się trafi. Aha i warto pamiętać, że można złapać dodatkowo dziesięcioprocentowy rabat na rezerwacje n0clegów, jeśli wcześniej wykupi się u nas wczasy 🙂

Regularnym miejscem odwiedzin dla łowcy okazji z prawdziwego zdarzenia powinna być również nasza strona z promocjami biletów lotniczych. Tu zawsze jest coś,co zwróci jego uwagę.

Grand Mirage Hotel at Nusa Dua  - BALIphoto © 2008 Donald Man | more info