Staramy się na naszym blogu regularnie donosić co nowego w serwisie eSKY.pl, powiadamiać na bieżąco o nowych, atrakcyjnych promocjach i o tym, gdzie są u nas aktualnie tanie bilety lotnicze lub pociągające oferty last minute. Dziś nowa garść aktualności.

  • Zacznijmy może od tego, że w oferujemy już wycieczki i wczasy na sezon letni ‚2011. Zapraszamy wszystkich, którzy już myślą o następnych wakacjach do eSKY.pl/wczasy.

  • Jeszcze przez tydzień trwać będzie w eSKY.pl konkurs, których do wygrania są darmowe vouchery hotelowe. Ci którzy rezerwują u nas hotele maja okazję skorzystać dodatkowo. Aby wziąć udział w konkursie i losowaniu nagród, wystarczy dokonać rezerwacji hotelowej i wykupić ją za pośrednictwem eSKY.pl w okresie od 1. do 15. października 2010 r. Przygotowaliśmy  5 podwójnych voucherów na weekendowy pobyt w jednym z wielu polskich hoteli marki Orbis i Mercure.
  • Z ciekawostek. Podróżujący do Szwecji mogą teraz dzięki Wizzairowi i eSKY.pl niezwykle tanio przeskoczyć przez Bałtyk, np. do Sztokholmu i Malmoe – tanie bilety lotnicze do tych miast do Polski kosztują od 19 PLN! Jeszcze Tańsze są powroty ze Skandynawii tego przewoźnika – z Oslo można np. wrócić już za 17 PLN.