Od Perpignan po Strasburg, od Brestu po Cannes – takie możliwości mają ci, którzy wygrają luksusowe vouchery w konkursie, który rozkręca się właśnie na stronie eSKY.pl – Internetowe Centrum Podróży na Facebooku. Już za dwa dni uczestnicy będą mieć pierwszą szansę na wygranie podróży super-szybką koleją, odpowiadając na pytanie, które zadamy. Przypominamy tez o vouhcerze, dla osoby, która zaprosi największą liczbę znajomych do podróży z nami.

Na pokazanej przez nas mapie widać francuską siatkę połączeń TGV naszego partnera Rail Europe. Osoba, która odpowie jako pierwsza poprawnie na jedno pytań konkursowych lub zbierze największą liczbę „współpasażerów”, będzie mogła sobie wybrać stację na terenie Francji, do której pojedzie. Bilet jest dla dwóch osób, powrotny i wykorzystać go można do dwudziestego grudnia 2011 roku.

Lavender fieldsphoto © 2009 Rob & Lisa Meehan | more info

.

Pytania dotyczyć będą informacji na temat tras pociągów RAILEUROPE, które publikować będziemy regularnie na na stronie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży na Facebooku.

Nawet jeśli nie uda się w danym tygodniu odpowiedzieć trafnie jako pierwsza osoba, to i tak warto podać dobrą odpowiedź, mamy bowiem wiele innych nagród dla kolejnych odpowiadających poprawnie konkursowiczów. Poza tym, jeśli nie udało się w jednym tygodniu, to można spróbować w kolejnym, zgodnie bowiem z regulaminem uczestnikowi przysługuje jedna, najcenniejsza nagroda, z tych, do których uzyskał w trakcie trwania całego konkursu uprawnienia.

phare d'ECKMUHL  Pointe dePenmarc'h Bretagne Francephoto © 2007 Alain Feulvarch | more info .

.

Rywalizacja polegająca na gromadzeniu jak największej liczby chętnych do podróży z Tobą trwa przez cały okres konkursu, niezależnie od tygodniowego cyklu pytań konkursowych, czyli od 6. do 26. czerwca.

Szczegółowo wyjaśnialiśmy reguły konkursy na blogu. Zapraszamy też do zapoznania się z jego regulaminem.

Colliourephoto © 2008 David Blaikie | more info .

Oprócz nagród głównych, czyli voucherów na ekskluzywne wojaże TGV, mam wiele innych nagród, gadżetów. Chodzi nam o to, aby jak najwięcej uczestników konkursu wyszło z niego z nagrodą w ręku.

Wszystkich uczestników konkursu i osoby zainteresowane nową ofertą eSKY.pl – podróżami kolejowymi, zapraszamy na nasze strony. Bilety lotnicze do Paryża, który jest miastem startowym naszej podróży TGV oraz hotele we Francji to stałe, atrakcyjne i popularne elementy naszej oferty.

Cannesphoto © 2007 Mette Schlütter | more info .