Miło nam donieść o nowościach w kanale eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży. Tym razem zapraszamy do obejrzenia nowego poradnika wideo, dotyczącego lotniska w Łodzi. To kolejny film z serii, którą przygotowujemy dla podróżnych korzystających z komunikacji lotniczej i prezentujemy na naszym kanale w serwisie YouTube, jak też na Facebooku.

Film z Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta w sposób jasny i metodyczny instruuje pasażera, jak korzystać i poruszać się po łódzkim lotnisku. Zaczynamy od sposobów dojazdu, przez porady dotyczące poruszania się po lotnisku, reguły odpraw, porady na temat nadawania i odbierania bagażu itp.

Mamy nadzieję, że, dzięki naszym poradniko0m wideo, podróżni poczują się pewnie na lotniskach, na których goszczą po raz pierwszy. Zaoszczędzą też czasu i stresu.

Filmy doradzające, jak korzystać i poruszać się po portach lotniczych, udostępniamy również w zakładce Strefa podróżnika w serwisie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży, w dziale Informacje o lotniskach.

Wkrótce na YouTube na Facebooku opublikujemy kolejne poradniki wideo i innych lotnisk. Także innego rodzaju filmy poradnicze naszej produkcji. Zapraszamy!

LISTA KIERUNKÓW