Kolejną nowością w kanale wideo eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży w serwisie YouTube jest poradnik dotyczący Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II w Krakowie. Film powstał w ramach serii, którą przygotowujemy dla podróżnych korzystających z komunikacji lotniczej i prezentujemy na naszym kanale w serwisie YouTube, jak też na Facebooku.

Film z krakowskiego lotniska instruuje pasażera krok po kroku, jak korzystać i poruszać się po łódzkim lotnisku. Zaczynamy od sposobów dojazdu, przez porady dotyczące poruszania się po lotnisku, reguły odpraw, porady na temat nadawania i odbierania bagażu itp.

Mamy nadzieję, że, dzięki naszym poradnikom wideo, podróżni poczują się pewnie na lotniskach, na których goszczą po raz pierwszy. Zaoszczędzą też czasu i stresu.

Filmy doradzające, jak korzystać i poruszać się po portach lotniczych, udostępniamy również w zakładce Strefa podróżnika w serwisie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży, w dziale Informacje o lotniskach. Zapraszamy tam do strony na temat Portu Lotniczego im. Jana Pawła II, zawierającej wiele informacji oraz m. in. opinie podróżnych.

Wkrótce na YouTube i na Facebooku opublikujemy kolejne poradniki wideo i innych lotnisk. Także innego rodzaju filmy poradnicze naszej produkcji. Zapraszamy!