Pierwszą rzeczą, którą widzimy, gdy odwiedzamy serwis eSKY.pl, są okienka wyszukiwarek i listy najkorzystniejszych ofert. Gdy wyszukamy już tanie loty, które nas interesują, gdy powodzeniem zakończy się nasza rezerwacja hoteli, gdy spokojni będziemy o niezbędne ubezpieczenia podróżne, zwróćmy uwagę na miejsca i usługi, których na stronie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży jeszcze nie znamy, a które mogą nam pomóc i znacznie ułatwić życie.

Coraz więcej osób korzysta z sieci i usług internetowych za pomocą urządzeń mobilnych, smartfonów, tabletów. eSKY.pl od dłuższego czasu oferuje aplikacje, które umożliwiają wyszukiwanie biletów lotniczych i śledzenie najnowszych ofert oraz promocji zarówno na system operacyjny iPhone’a jak i na telefony pracujące na Androidzie.

Ciekawostką oferowaną przez eSKY.pl, o której warto napisać jest Program Partnerski, oferta dla biur podróży oraz agencji turystycznych, dzięki któremu każde biuro podróży, które zdecyduje się na współpracę z nami, może sprzedawać bilety lotnicze wszystkich linii lotniczych dostępnych na rynku bez potrzeby ubiegania się o autoryzację IATA.

Z pewnością wielu zainteresuje uproszczona wersja wyszukiwarki lotów eSKY.pl o nazwie Quick Click Now. Pokazujemy ją na pierwszej stronie tego wpisu.

Uwagę odwiedzającego stronę eSKY.pl z opiniami o hotelach zwrócić mogą najpopularniejsze rankingi, według miast, krajów i top globalny.

Podobnie klasyfikowane, w kilku kategoriach, są w zakładce opinii o lotniskach porty lotnicze Polski, Europy i świata.

Być może również nie wszyscy zauważyli, że w dziale „Porady dla podróżnych” eSKY.pl oferuje przelicznik walut i aktualizowaną tabelkę kursów

…oraz przelicznik miar i wag z możliwością wyboru wielu, czasem dość nietypowych i egzotycznych jednostek.