Tak długo i niecierpliwie wyczekiwane. Wytęsknione i pożądane. Skrupulatnie planowane i spontaniczne. Wreszcie nadeszły! Już tu są. Już można się nimi cieszyć i myśleć o tych najlepszych dwóch miesiącach w roku. Niech żyją wakacje!

Niektórzy pewnie są zaskoczeni – „Ojej, to już. I co teraz”. Bo nie każdy układa plany wypoczynkowe w mroźne styczniowe dni, czy wśród marcowych roztopów.

Pogoda tym razem wyjątkowo zniechęca do wypadu nad Bałtyk. Wymrożeni w zimie, nie rozpieszczani przez kapryśną, mokrą, wiosnę, przywitani przez chłodną odmianę polskiego lata, pragniemy SŁOŃCA! Słońca i ciepła. Tym razem, jak rzadko chodzi nie tylko o to, aby wypocząć, lecz też, aby się wygrzać, porządnie wygrzać.

No a gdzie jest jest stuprocentowa gwarancja ciepła i słońca? Nasze oczy kierujemy oczywiście w południową stronę, w kierunku słonecznych plaż Egiptu i Tunezji, ciepłych wód Morza Środziemnego i słońca, które jedynie liście palm mają prawo niekiedy zasłaniać.

Zaczęły się więc wakacje- dużo i ciepło myślimy o „last minute’ach”. My mamy takie i zapraszamy na esky.pl/wczasy.

Nasz nowa strona turystyczna to przede wszystkim wyszukiwarka ofert, w której, podobnie, jak to robią użytkownicy naszych serwisów Bilety lotnicze czy Hotele, można określić miejsce, preferowane daty podróży, liczbę jej uczestników, długość pobytu i rodzaj transportu.

Tuż obok użytkownik znajduje listę szczególnie atrakcyjnych i polecanych ofert wyjazdów last minute do krajów, które Polacy upodobali sobie szczególnie, czyli: Egiptu, Grecji, Tunezji, Turcji, Hiszpanii, Grecji, Chorwacji, Portugalii i Maroka. Warto przewertować te propozycje, choć ludziom o słabszych nerwach należy się ostrzeżenie, że mogą być zszokowani niskimi cenami wielu ofert.

Serdecznie zapraszamy do naszej wakacyjnej oferty turystycznej, ale przecież nie tylko taki rodzaj wypoczynku eSKY.pl oferuje. Użytkownik naszego serwisu z powodzeniem może sam może sobie zorganizować sobie wypoczynek i „skomponować” podróż z biletów lotniczych, noclegów w hotelach, ubezpieczyć ją i zasięgnąć wiedzy w kompetentnych poradnikach.

Można od nas wyskoczyć na romantyczny weekend w Barcelonie, lub w Paryżu. Można zwiedzić pełne turystycznych atrakcji Rzym, Madryt, Berlin, Austrię, RPA, Andaluzję, Toskanię, tulipanowe ogrody Holandii, a nawet egzotyczne Curaçao na Karaibach.

Da się z nami zagłębić w mrok najpiękniejszych jaskiń jak też oddać się karnawałowi słońca, wody i piasku na najlepszych plażach świata. Jeśli ktoś ma ochotę może z nami dobrze się zabawić lub zjeść coś ciekawego.

Krótko mówiąc, niniejszym inaugurujemy wakacje w eSKY.pl.

I zapraszamy gorąco 🙂