Już są! Specjalne pakiety majówkowe od eSKY.pl! Amatorzy majówkowego wypadu już mogą przebierać w naszych specjalnych ofertach na stronie eSKY.pl/pakiety.

Nieco inspiracji na ciekawy wypad majówkowy podsuwaliśmy wam na blogu już kilka dni temu.

Teraz czas na konkrety, czyli listę naszych promocyjnych pakietów składających się z przelotu i pobytu w hotelu – czyli od razu otrzymujesz kompletny produkt w znacznie korzystniejszej cenie!

Jeśli chodzi o miasta, które opisywaliśmy w poprzednim wpisie to:

Do naszej oferty dołączyliśmy Ateny i Rzym miasta pełne starożytnej historii i słońca.

W Atenach proponujemy pakiet zawierający noclegi w Hotelu Zinon, wylot z Warszawy – od 1200 PLN. W Rzymie zaś – Hotel od Prime Area, wylot również z Warszawy od 1230 PLN.

Równie ciekawym, pełnym zabytków historycznych pamiątek oraz orientalnej egzotyki jest Stambuł, spinający Europę z Azja kolorową klamrą nad Bosforem. W stolicy Turcji proponujemy Hotel Grand Tahir, wylot z Warszawy od 1340 PLN.

Na deser perła kastylijska i największy klejnot Francji. Są to jednocześnie wielkie, tętniące życiem europejskie metropolie – Madryt i Paryż.

Gdyby ktoś z naszych czytelników miał kłopot z wyborem miejsca i sposobu spędzenia majowego weekendu, zapraszamy do naszej quizowej zabawy na Facebooku. Za pomocą kilku prostych pytań możemy rozpoznać typ swojej „podróżniczą osobowość”. eSKY dopasowała do każdego z pięciu typów konkretną ofertę.

Warto się przekonać, co w nas drzemie – wyczynowiec, czy miłośnik luksusu.

Fot. (C) Creative Commons /Flickr,  Eustaquio Santiman, Leandro World Tour
Blog eSKY.pl – Internetowe Centrum Podróży

LISTA KIERUNKÓW