Touristsphoto © 2009 János Szüdi | more info .

Namawialiśmy ponad miesiąc temu, aby weekend majowy spędzić we własnym stylu. Sugerowaliśmy w akcji „Majówka w miejskim stylu, której wyniki właśnie publikujemy, europejskie miasta, które wydają nam się szczególnie atrakcyjne. Mimo, że „wielka majówka” już za nami, nie przestajemy zapraszać do europejskich miast, bo wciąż jest czas na majówkę a i na „czerwcówkę” też 😉

Zaczęliśmy mocnym uderzeniem, bo w Londynie, proponując nieco praktycznych porad dla osób przemieszczających się po tej gigantycznej aglomeracji. Tanie bilety lotnicze do Londynu to sztandarowa oferta eSKY.pl.

Potem przerzuciliśmy się do Skandynawii, gdzie poznaliśmy atrakcje Sztokholmu i Oslo. Oczywiście zapraszamy jednocześnie do serwisu eSKY.pl, gdzie bilety lotnicze do Sztokholmu zaskoczą was swoimi niskimi cenami, równie tanie są bilety lotnicze do Oslo.

Potem radykalnie zmieniliśmy klimat dla leczniczych nadmorskich piasków bułgarskiego Burgas. Nie zapominamy oczywiście o biletach lotniczych do Burgas.

Stolica Katalonii gościła na naszym blogu wielokrotnie. Opisywaliśmy jej największe atrakcje, umieściliśmy na liście rowerowych stolic Europy, opublikowaliśmy wrażenia zwyciężczyni jednego z naszych konkursów, w którym nagrodą był właśnie wypad do Barcelony. W ramach akcji „Majówka w miejskim stylu” postanowiliśmy zatem przybliżyć nieco praktyczne aspekty tego miasta. Naturalnie bilety lotnicze do Barcelony to klasyk promocyjny w eSKY.pl.

Potem był Wiedeń i jego rozliczne atrakcje. Bilety lotnicze do Wiednia w bardzo atrakcyjnych cenach oferują obecnie w eSKY.pl linie lotnicze airberlin.

O Amsterdamie była wreszcie okazja aby napisać specjalnie, gdyż jakoś tak się składało, że gościł na naszym blogu tylko przy okazji i jako „temat powiązany”. Oferta atrakcyjnych cen biletów lotniczych do Amsterdamu jest w eSKY.pl wyjątkowo szeroka.

Potem wpadliśmy do Aten, poprzechadzać się wśród starożytności. Gdyby ktoś miał na podobny wypad ochotę, to w każdej chwili dostępne są u nas bilety lotnicze do Aten w atrakcyjnych cenach.

W Maladze odkrywaliśmy to, co łączy Picassa z Banderasem. Każdy może spróbować w tym gorącym mieście również coś odkryć, bowiem bilety lotnicze do Malagi mamy obecnie w naprawdę interesujących cenach.

Następnie zaproponowaliśmy garść praktycznych i pożytecznych informacji o Paryżu. Na pewno każdemu, kto do stolicy Francji sie wybiera przydadzą się nasze rady, równie mocno, jak tanie bilety lotnicze do Paryża.

Także wielokrotnie u nas opisywana Praga w ujęciu komunikacyjno-poradniczym, jak również i Madryt od podobnej strony to wiadomości przydatne. Bilety lotnicze do Pragi to rozwiązanie szybkie i niedużo bardziej drogie niż inne sposoby dotarcia do grodu nad Wełtawą. W przypadku stolicy Hiszpanii trudno mówić o alternatywie, gdyż leży ona już bardzo daleko. Dlatego jak najbardziej zapraszamy do tanich biletów lotniczych do Madrytu.

W ostatnim tygodniu akcji „Majówka w miejskim stylu” odwiedziliśmy elegancki Mediolan. Namawiamy do tego samego, zwłaszcza, że bilety lotnicze do Mediolanu mamy prawie zawsze w kuszących promocjach.

Na liście naszych poradników praktycznych znalazł się Rzym, którego atrakcje turystyczne opisywaliśmy na blogu wcześniej. Oferta tanich biletów lotniczych do Rzymu jest u nas zwykle bogata i zawsze znajdzie się satysfakcjonujące połączenie.

W końcu wybraliśmy się do bratanków, poznać bliżej Budapeszt. Ceny biletów lotniczych do Budapesztu w eSKY.pl mogą was mile zaskoczyć. A na koniec wylądowaliśmy w gorącej, słonecznej i plażowej Larnace na Cyprze.

touristsphoto © 2010 Archibald Ballantine | more info .

Wszystkie te miasta i miejsca wciąż na was czekają 🙂