Zima zbliża się może nie w szaleńczym tempie, ale możemy być pewni, że nas nie ominie. A zima to święta, wyjazdy świąteczne, ferie narty i, ogólnie, śnieżne szaleństwo. Co więc atrakcyjnego przygotowaliśmy w eSKY na zimę.


santa-clausphoto © 2010 Steve Wilson | more info (via: Wylio)

.

Już od kilku dni zapraszamy do promocji pakietów, czyli przelotów połączonych z innymi atrakcjami, do stolicy św. Mikołaja w Finlandii.

Ho, ho, ho! W Rovaniemi elfy już się uwijają a renifery ostro pracują nad kondycją. Mikołajki coraz bliżej – zatem sprawdź co słychać w kwaterze św. Mikołaja. Przygotowana specjalnie na tę okazję promocja pakietów obejmuje przeloty w obie strony do Rovaniemi w fińskiej Laponii, przejazdy zaprzęgiem z reniferami, przejazdy psim zaprzęgiem husky, spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz zwiedzanie wioski i poczty Św. Mikołaja. Wyloty z Warszawy –  i z Katowic.

Prague .... a true historical jewel  ...photo © 2008 Melissa Goodman |

.

Wszystkich, którzy planują wypady świąteczne i noworoczne zapraszamy do nowej promocji hotelowej w ESKY.pl. Ceny kuszą. Np. w czeskiej Pradze, oferujemy noclegi w hotelu Wellness Center Step od 80 PLN, w barcelońskim Rialto – 209 PLN, w londyńskim Queens – od 252 PLN, zaś w rzymskim Caravel – od 150 PLN!

Więcej atrakcyjnych cen noclegów na hotelowej stronie eSKY.pl.

W eSKY.pl zapraszamy też obecnie do promocji  słynących z punktualności linii SAS. Do Kopenhagi dolecisz z nimi i z eSKY.pl już od 266 PLN, do Oslo – od 313 PLN.

Zapraszamy na eSKY.pl/SAS – tu znajdziemy wiele innych ciekawych cen biletów i połączeń.

Trwa wciąż i podróżnych cieszy włoska promocja Alitalii. Odwiedzający eSKY.pl mają w niej okazję polecieć tanio do wielu miast Półwyspu Apenińskiego do końca stycznia 2011 roku. Do Rzymu, w obie strony – od 420 PLN, do Bolonii, Florencji, Wenecji i Pizy  – od 640 PLN.

Promocyjne ceny połączeń do innych włoskich miast do sprawdzenia na stronie linii Alitalia w eSKY.pl.