Camino 2009photo © 2009 Neil Cummings | more info

.

Lato, jeśli nie trzymać się sztywno kalendarza, właściwie już trwa. Wakacje – tuż. Zatem czas spojrzeć na oferty wycieczek last minute w eSKY.pl – Internetowym Centrum Podróży.

Przegląd ofert rozpoczynamy od ofert wycieczek do Egiptu, który zaprasza na wakacje równie gorąco jak w poprzednich latach. A teraz oferty wypoczynku w Egipcie są w wyjątkowo korzystnych cenach.

bay view of dahabphoto © 2010 Davidlohr Bueso | more info

.

Ceny pobytów all inclusive w Szarm el-Szejk zaczynają się w tej chwili od 1278 PLN, w Naama Bay – od 1399 PLN, zaś w Dahab – od 1449 PLN.

Oferty last minute wycieczek do Egiptu w eSKY.pl wyglądają więc niezwykle atrakcyjnie. Zapraszamy!

Kolejny ulubiony w Polsce cel wakacyjnego plażowania połączonego ze zwiedzaniem to Turcja. Ceny turystycznych ofert w tym kraju startują się od 899 PLN! Zaś za wczasy all inclusive w trzygwiazdkowym hotelu w Alanya zapłacisz już od 1059 PLN za osobę.

Alanyaphoto © 2006 Birger Kühnel | more info

.

Warto bez zwłoki zerknąć na oferty wyjazdów last minute do Turcji, bo lista ofert wygląda niezwykle kusząco.

A Tunezja? Co z Tunezją. Tunezja, jej słońce i złote plaże oczywiście czekają, a oferty wyglądają nie mniej kusząco. W Hammamet – atrakcyjne pobyty już od 1250 PLN, w Susa – od 1290 PLN, w Monastyrze – od 1371 PLN.

Hammametphoto © 2009 Marcin Grabski | more info .

Więcej ofert last minute z lubianej przez Polaków Tunezji na stronie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży, oczywiście.

Greece-0980photo © 2005 Dennis Jarvis | more info

Nie możemy oczywiście zapomnieć o Grecji. Tu najtańsze są oferty z dojazdem własnym. Ceny takich podstawowych ofert last minute w Grecji schodzą w tej chwili nawet do niewiele ponad trzystu złotych.

Oferowane na naszej stronie pobyty wczasowe w Hiszpanii, z dojazdem własnym mogą być nawet jeszcze tańsze. Oferty last minute do Hiszpanii z przelotami również wyglądają pociągająco – pobyt dla jednej w trzygwiazdkowym hotelu, ze śniadaniem i obiadokolacją dostępny jest w tej chwili w cenie od 1218 PLN.

To oczywiście tylko niewielki wycinek przebogatej oferty wczasowej eSKY.pl. Wycieczki last minute do wielu innych miejsc czekają – zapraszamy!