wakacje marzeń z eSKY.pl

Lato z ofertami eSKY.pl to jest coś, co polubicie i zapamiętacie długo! Chociaż, jak wielu z was dobrze wie, u nas wakacyjny bieg rzeczy trwa przez cały rok. Zapraszamy do Wakacji Marzeńpromocji, w której rezerwując do końca sierpnia wczasy i wypoczynek w eSKY.pl, dostajesz od nas prezent, czyli kupon rabatowy, dzięki któremu płacisz o jedną dziesiątą mniej za rezerwację pobytu w hotelu dokonaną w naszym serwisie.

Beach Girlsphoto © 2011 JV & Lynda | more info

.

Uśmiechnij się do lata i wakacji, jak te panie i  powiedz nam na stronie promocji, dokąd chcesz jechać na wakacje. W prostym formularzu wpisz twoje wymarzone miejsce, termin wyjazdu i cenę, którą chcesz zapłacić.

The view from Matira beach at Bora Boraphoto © 2005 Jean-Sébastien Roy | more info

.

Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie. W ciągu 48 godzin skontaktuje się z Tobą nasz konsultant z Telefonicznego Centrum Obsługi eSKY.pl.

Tropical Paradisephoto © 2008 Scarleth White | more info

.

Jeśli podasz nam swoje dane kontaktowe, to będziemy mogli zaproponować ci cały wachlarz ofert spełniających Twoje oczekiwania.

Beach Club with an Amazing Blue Skyphoto © 2009 Hotel Casavelas | more info

.

Pełnoletnie osoby zarówno te które płacą, jak i te, na które zarezerwowano wypoczynek, czyli wszyscy dorośli uczestnicy imprezy turystycznej, otrzymują kupony rabatowe generowane po opłaceniu rezerwacji wczasów.

Rabat ten ma formę elektroniczną, ma unikatowy numer. Wykorzystać kupon będzie można podczas rezerwacji w eSKY.pl – Internetowym Centrum Podróży pobytu w dowolnym hotelu – przez nasze Telefoniczne Centrum Obsługi do końca roku, czyli do 31. grudnia 2011 roku.

Cowlidayphoto © 2005 frank wouters | more info

.

Uwaga! Kupony rabatowe nabyte dzięki rezerwacji wczasów w ramach opisywanej promocji mają charakter imienny. Oznacza to, że 10-procentowy rabat na rezerwację pobytu w hotelu przysługuje każdemu pełnoletniemu uczestnikowi zarezerwowanej wycieczki oddzielnie.

Jednocześnie rabatowe zniżki nie sumują się, co oznacza, że każdy z uczestników wieloosobowego, zarezerwowanego w ramach promocji wyjazdu, ma prawo skorzystać z 10 proc. rabatu wyłącznie na swój użytek, zaś żadnemu z nich, nawet osobie dokonującej płatności, nie przysługuje dodatkowa zniżka z kuponów pozostałych uczestników imprezy.

W ramach promocji, o której piszemy, rabaty obowiązują tylko na rezerwacje pobytów hotelowych przeprowadzonych za pośrednictwem Telefonicznego Centrum Obsługi z pomocą naszych telefonicznych konsultantów.

Zapraszamy wakacyjnie!

Amazing Skyphoto © 2009 Sarah Ackerman | more info

LISTA KIERUNKÓW