Użytkownicy serwisu eSKY.pl – Internetowe Centrum Podróży mają teraz więcej możliwości podzielenia się swoimi doświadczeniami, ocenami, opiniami i ogólnym odczuciem na temat ofert hoteli, przewoźników lotniczych i lotnisk. Oczywiście opinie o usługach i produktach turystycznych działają w obie strony – im więcej osób dzieli się swoimi ocenami, tym więcej informacji wszyscy mają.

Zacznijmy od opinii na temat hoteli. Strony te zostały ostatnio znacznie rozbudowane. Osoby zainteresowane rezerwacją maja obecnie wiele możliwości poznania placówki, którą są zainteresowani. Mogą też poznać opinie innych osób, które odwiedziły hotel w różnych celach, niekoniecznie turystycznych. Po kliknięciu poniższego obrazka można obejrzeć screencast – prezentację ukazującą funkcje i możliwości naszego serwisu w formie filmu:

Kolejny filmik – screencast demonstruje funkcje oraz informacje, które dostępne są w zakładce Opinie -> Lotniska. Wybraliśmy przykład pod-londyńskiego lotniska Stansted.

Na trzecim filmie demonstrujemy zakładkę z informacjami, ocenami i opinia o liniach lotniczych. wybraliśmy do przykładu linie Air-France:

I na zakończenie demonstrujemy, jak wygląda dodawanie oceny i opinii na temat hotelu, lotniska i linii w serwisie eSKY.pl: