parasol z rękojeścią miecza katana

Każdy wie, że na wyprawę zabiera się aparat fotograficzny, komórkę, GPS, konsolę do gier, przenośny odtwarzacz DVD i podobne gadżety i zabawki. Co jeszcze można by wziąć? Proponujemy listę pomysłów bardziej oryginalnych z serwisu ThinkGeek.com

1. Shower Shock – mydło z kofeiną. Bo po co tracić rano czas na picie kawy i mycie oddzielnie, skoro można operację porannego przebudzenia połączyć i spotęgować…?

mydło kofeina

2.  A skoro jesteśmy przy napojach może spodoba nam się kubek z wyświetlaczem cyfrowych zdjęć? W pewnym sensie też oszczędza czas – pozwala ocenić fotograficzne efekty np. dnia w plenerze po powrocie do kwatery przy kubku ulubionego napitku.

kubek zdjęcia

3. Cyfrowa waga do bagażu. Niewielka i niekiedy nieodzowna.

waga bagaż

4. Podróżna szczoteczka do zębów z zasobnikiem pasty. Praktyczny wymiar tego wynalazku polega na tym, że zmniejsza liczbę sztuk bagażu ze szczoteczki i tubki do jednej – właśnie tego gadżetu.

sczoteczka zęby pasta

5. OK, nie zawsze udaje się wyjeżdżać tam, gdzie parasol nie jest potrzebny. A skoro musimy go wziąć, to dlaczego nie miałby mieć rękojeści samurajskiego miecza?! Broń się przed deszczem 😉

parasol katana

6. Coś dla prawdziwych mężczyzn – stalowe wkładki do portfela, które są zestawem narzędzi, kluczy do śrub, otwieraczy do butelek itp. Przyda się, oczywiście!

portfel narzędzia

7. Zaczęliśmy od mycia i na myciu skończmy. Proponujemy wygodne w podróży kapsułki, które po dodaniu wody są szamponem, mydłem do rąk lub żelem pod prysznic.

mydło żel szampon w kapsułkach

Fot. (C) ThinkGeek.com