Zmieniamy się dla Ciebie. Nowa strona eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży, w której przygotowaliśmy nie kilka, nie kilkanaście, ale całe mnóstwo nowych usług i funkcji, ułatwiających zaplanowanie podróży, znalezienie najlepszych ofert, porównanie ich, zdobycie wszelkich informacji i porad.  Jednym słowem, wprowadzając zmiany, dążymy do tego, aby przygotowywanie było tym, czym powinno być – przyjemnością nie mniejszą niż sama podróż.

Jak widać na pierwszej ilustracji nowa strona powitalna eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży podróży wita nas nową, rozbudowaną wyszukiwarką połączeń lotniczych, hoteli, wczasów i ubezpieczeń. Warto zwrócić uwagę na coraz szerszą ofertę eSKY.pl, do której odnosi nawigacja na stronie głównej, obejmującą już poza biletami lotniczymi, hotelami, wczasami, ubezpieczeniami, promocjami, także loty czarterowe, podróże służbowe i grupowe, połączenia kolejowe i wywoływanie zdjęć.

Obok znajdujemy wyszukiwarkę najtańszych ofert lotniczych, hotelowych, last i first minute. I to jest oczekiwana zapewne przez wielu nowość. Subskrypcja newslettera pozwoli poznać i łapać okazje „w lot”.

Oferujemy również listę porad dotyczących rezerwacji i wskazówek dla podróżujących, informacje z Bloga eSKY.pl i Aktualności.

Bilety lotnicze z wysypem promocji

Na nowej stronie poświęconej ofercie biletów lotniczych w eSKY.pl obok wyboru połączeń znajdujemy przejrzystą wyszukiwarkę bieżących promocji. Prezentujemy tu również ofertę połączeń czarterowych oraz, uwaga, bilet dookoła świata, nową niezwykłą ofertę, którą dokładniej opiszemy za chwilę.

Podróżny na znajdzie tu pełen zestaw porad dotyczących rezerwacji biletów na samoloty, podróży lotniczej, na temat bezpieczeństwa podróży i zdrowia oraz praktyczne informacje na temat lotnisk.

Hotele, czyli inteligentna mapa eSKY.pl

Na nowej stronie prezentującej oferty hotelowe pragniemy zwrócić uwagę na niezwykłą mapę, na której możemy za pomocą naszej „żółtej pinezki” zaznaczyć dowolne miejsce na mapie świata a my wskazujemy natychmiast hotele i miejsca noclegowe w okolicy.

Można też bez wbijania pinezki, po prostu wybrać miasto spośród opcji mapy i w ten sposób poznać ofertę noclegową w danej miejscowości.

Warto zwrócić uwagę, że na ten stronie zawsze jest lista ciekawych ofert hotelowych w najpopularniejszych miejscowościach.

Dookoła świata z eSKY.pl

Tego jeszcze nie było.

Dzięki nowej usłudze, którą właśnie wprowadzamy możesz odwiedzić wszystkie kontynenty na jednym bilecie.

Swoją podróż życia planujesz sam albo korzystasz z naszych sugestii. Podróż tak skonstruowana i zaplanowana z nami będzie tańsza.

Możesz swój plan podróży określić za pomocą dostępnego na stronie formularza. Możesz szczegóły ustalić i zarezerwować wszystko od razu z konsultantem.

Porady dla podróżnych – jeszcze więcej użytecznych informacji

Oprócz porad dotyczących produktów oferowanych przez eSKY.pl, czyli na tema podróży lotniczych, hoteli, wczasów i ubezpieczeń, proponujemy również pakiet doradczy w dziedzinie bezpieczeństwa i zdrowia.

Zatem obok wielu praktycznych wskazówek na temat ochrony zdrowia, zawartości apteczek podróżnych i np. szczepień znajdziemy listę ambasad i konsulatów RP za granicą z pełnym zestawem adresowo-kontaktowym.

Na stronie porad dla podróżnych chcielibyśmy zwrócić uwagę na jeszcze jeden ciekawy drobiazg dla miłośników lotnictwa – Radar lotów eSKY.pl! Zobaczcie sami i przekonajcie się, że trudno od tego się oderwać 😉

Trzymamy rękę na pulsie

Na nowej stronie Aktualności eSKY.pl dowiesz się co dzieje się obecnie w branży lotniczej, turystycznej i hotelarskiej.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowo otwieranymi połączeniami, nowościami w ofercie biur podróży, świeżymi propozycjami sieci hoteli, to zapraszamy na tę stronę gorąco.

Więcej, dużo więcej

Zmian, udoskonaleń, nowych usług i funkcji w nowych serwisie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży jest o wiele więcej. W tym wpisie tylko je sygnalizujemy. Dokładniej je przedstawimy, omówimy i pomożemy z nich korzystać w specjalnym nowym cyklu wpisów na naszym blogu w najbliższych dniach.

Zresztą zapewne wielu z was zauważyło naszą nową stronę promocji, nowości w hotelach w serwisie eSKY.pl, oferty lotów czarterowych, nowe strony linii lotniczych w tym strony grupujące je według przynależności narodowej, np. Francuskie Linie Lotnicze, nową stronę poświęconą lotniskom, które zostały przez nas zmapowane, nowe strony dotyczące kierunków, np. lotów do Paryża z ofertami noclegowymi w tym mieście  oraz strony grupujące możliwości podróży z określonego miasta do miasta, np. oferty z Warszawy do Nowego Jorku.

A więc jak widać, dzieje się u nas dużo, dużo dobrego. I będzie się działo więcej 🙂

Zapraszamy!