Poradnik dotyczący lotniska Katowice-Pyrzowice to pierwszy z poradników, które przygotowujemy dla podróżnych korzystających z komunikacji lotniczej i prezentujemy na naszym kanale w serwisie YouTube, jak też na Facebooku.

Nie chcemy oczywiście opowiadać filmu. Najlepiej samemu obejrzeć. Jest on klarownie przedstawioną, kompleksową, instrukcją obsługi portu lotniczego Katowice – Pyrzowice, od sposobów dojazdu począwszy, przez porady dotyczące poruszania się po lotnisku, reguły odprawy na lotnisku, nadawania i odbierania bagażu itp.

Mamy nadzieję, że, dzięki naszym filmom poradniczych, podróżni poczują się pewnie na lotniskach, na których goszczą po raz pierwszy. Zaoszczędzą też czasu i stresu.

Filmy doradzające, jak korzystać i poruszać się po portach lotniczych, udostepniamy również w zakładce Strefa podróżnika w serwisie eSKY.pl, w dziale Informacje o lotniskach.

Wkrótce na YouTube na Facebooku opublikujemy kolejne poradniki wideo i innych lotnisk. Także innego rodzaju filmy poradnicze naszej produkcji. Zapraszamy!

LISTA KIERUNKÓW