Nok Air Planephoto © 2005 Preetam Rai | more info

.

Każdy zna linie lotnicze Air France, które zresztą opisywaliśmy w ramach naszego blogowego cyklu, i wie, że to narodowy francuski przewoźnik Francji i jedna z największych firm lotniczych na świecie. Kto jednak zna inne francuskie linie, takie jak obsługujące loty wewnątrz Francji Airlinair, czy Aigle Azur. Z geografią światowej branży lotniczej zapoznać się można na stronach narodowych linii lotniczych w eSKY.pl.

Francuskie linie lotnicze, o których wspomnieliśmy, mają teraz swoją stronę w naszym serwisie, podobnie jak niemieccy przewoźnicy, amerykańskie firmy, brytyjskie, rosyjskie czy australijskie.

Strony grupujące firmy według klucza państwowego przenoszą do stron poszczególnych linii na eSKY.pl. Te strony to też u nas nowość. Oprócz podstawowych informacji i wyszukiwarki, oferuję listę najnowszych promocji.

Znajdziemy na nich nieco dodatkowych informacji na temat historii poszczególnych linii, ich sytuacji obecnej, oferowanych przez nie usług i floty.

Znajdziemy również oceny i opinie, jakie wystawiają firmie użytkownicy eSKY.pl.

Jak widać nowe strony linii lotniczych to kopalnia wiedzy i przydatnych dla podróżujących informacji. Warto z nich skorzystać, zanim zdecydujemy się skorzystać z oferty przewoźnika.