Fileas Fogg korzystałby z eSKY.pl 😉 Jesteśmy tego pewni, gdyż, jak każdy angielski dżentelmen stawiał na proste, skuteczne i prowadzące do celu rozwiązania. Jeśli więc twoim celem jest objechanie świata dookoła, to nie ma najmniejszych wątpliwości, że najlepszym środkiem do realizacji tego celu są bilety lotnicze dookoła świata dostępne w nowym serwisie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży!

Oczywiście nie istnieje jeden powszechnie i bezwzględnie obowiązujący wariant podróży wokół globu. Ten np., który pokazujemy na pierwszej ilustracji jest jednym z kilku pomysłów, które podsuwamy na stronie…

Jak widać mamy gotowe trasy – jeśli decydujesz się na którąś  z nich, to po prostu podaj daty podróży, liczbę podróżujących, dane kontaktowe, a w ciągu 48 godzin skontaktuje się tobą konsultant.

Jednak nie da się ukryć, że liczba możliwych podróży dookoła świat jest w zasadzie nieskończona. Licząc się z tym daliśmy użytkownikom eSKY.pl możliwość zaplanowania podróży samodzielnie:

W formularzu wpisujesz do dziesięciu krajów, które pragniesz w ramach swojego globalnego wojażu odwiedzić. Ustalasz daty, podajemy dane kontaktowe. W ciągu 48 godzin skontaktuje się z tobą nasz konsultant, który pomoże sfinalizować rezerwacje.

Konsultanci eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży pomogą zresztą w każdym przypadku. Np. gdy planowana przez ciebie podróż ma bardziej skomplikowany, rozbudowany charakter. Gdy potrzebujesz rezerwacji hoteli w miejscach, do których się wybierasz oraz kiedy planujesz wykupić ubezpieczenia dla siebie lub osób towarzyszących ci w podróży. Może się zdarzyć, że będzie trzeba skorzystać z innych niż samolot środków lokomocji, np. z pociągu. Taka rezerwacja za pośrednictwem eSKY.pl też jest możliwa.

Przede wszystkich jednak nasi konsultanci to kopalnia informacji, z której warto korzystać.