Egipt, Hiszpania, Grecja, Włochy, Portugalia, Turcja, Tunezja, Maroko, Chorwacja, Cypr, Bułgaria – to kraje, do których tanio dolecisz, decydując się na loty czarterowe w eSKY.pl. Korzystający z tej usługi od lat wiedzą jakie zalety ma po pierwsze zebranie ofert w jednym, łatwo dostępnym i dającym się przeszukiwać miejscu, brak dodatkowych opłat i dogodna rezerwacja online. A to właśnie znajdują w eSKY.pl – Internetowym Centrum Podróży.

Główną cechą naszej strony eSKY.pl/loty-czarterowe jest łatwość dostępu do ofert. Możesz po prostu skorzystać z wyszukiwarki, wybierając z rozwijanej listy miejsce docelowe…

Określamy miasto wylotu…

Potem wybieramy daty, liczbę i wiek osób podróżujących. Po określeniu tych parametrów i wciśnięciu przycisku „Szukaj”, użytkownik serwisu zostaje przeniesiony do listy ofert…

Ma na tej stronie, jak widać, do dyspozycji dodatkowe filtry, czyli opcje, które zawężają ofertę jeszcze bardziej stosownie do preferencji klienta. Co istotne, wybory opcji w filtrach są wygodnie odwracalne – bez konieczności ponawiania całego procesu wyszukiwania, od początku. Po sprawdzeniu listy w danych filtrze, można łatwo w menu zmienić, np. datę na dowolną a następnie zmienić na inną, jednak wybrane na początku opcje, czyli miejsce docelowe, miejsce wylotu i dane dotyczące podróżujących nie zmieniają się.

Do listy ofert trafia również ta osoba, która na stronie eSKY.pl – Loty Czarterowe – po prostu kliknie w jedną z opatrzonych zdjęciami propozycji widocznych na tablicy, którą widać na pierwszej ilustracji tego wpisu. Dalsze opcje wyboru są takie same jak proces pokazany wyżej.

Czar czarterów w eSKY.pl kusi.

Zapraszamy 🙂