Choć walory turystyczne stolicy Węgier znane są Polakom od lat, z pewnością nie każdy z Was wie, że naddunajska metropolia to także idealne miejsce na ucieczkę od zimowej szarugi. Skąd pomysł na odwiedzenie Budapesztu o tej, mało popularnej porze roku, jaką jest zima? Otóż 15 listopada ruszyła akcja BUDAPEST WINTER INVITATION, dzięki której każdy kto zarezerwuje 2 lub 3 noce w hotelu, otrzyma dodatkową noc gratis oraz bezpłatny wstęp do słynnych SPA. eSKY.pl oraz Narodowe Przedstawicielstwo Turystyki Węgierskiej w Polsce zaprasza zatem do Budapesztu.

W międzynarodowej kampanii promującej Budapeszt zimą biorą udział znane organizacje turystyczne, które najlepiej wiedzą, że w mieście jest co promować! Budapeszt to przecież miasto-zdrój, gdzie zmarzluchy i amatorzy ciepłych relaksujących kąpieli mogą korzystać aż z 123 źródeł termalnych. Wśród ofert, które objęte zostały akcją marketingową, są bezpłatne wizyty w zabytkowych ośrodkach SPA takich jak Gellért, Széchényi lub Rudas.

Kampania „Budapeszt: najcieplejszy wybór na zimę” trwa aż do 31 marca 2012 r. Warto więc z niej skorzystać, nie wiadomo bowiem kiedy trafi się następna okazja, by płacąc za 2 lub 3 noce w hotelu, otrzymać jedną noc całkowicie gratis plus wstęp do słynnych SPA.


W akcji biorą udział hotele  , Węgierska Turystyka SA, Zrzeszenie  Hoteli Węgierskich , Biuro Promocji Miasta Budapeszt,  linie lotnicze Wizzair, , Budapest Airport , rent a car Sixt  , Legenda – wycieczki statkiem po Dunaju  oraz inni usługodawcy, w tym również eSKY.pl .

Na stronie  Budapestwinter.com znajduje się lista hoteli uczestniczących w promocji oraz  wiele informacji o atrakcjach turystycznych Budapesztu, wydarzeniach kulturalnych, imprezach, a także informacje praktyczne, np. o Budapest Card, która pozwala wygodnie przemieszczać się po mieście i korzystać z wielu atrakcji ze zniżkami.

Fot. (C) Budapestwinter.com

LISTA KIERUNKÓW