Para – buch! Koła – w ruch! – chciałoby się powiedzieć, chociaż super-pociągi TGV, którymi podróżować będą w luksusowych warunkach zwycięzcy rozpoczynającego się właśnie naszego społecznościowego konkursu, już nic wspólnego z parą nie mają. eSKY.pl – Internetowe Centrum Podróży to jedyny w Polce sprzedawca biletów kolejowych RAILEUROPE, operatora linii TGV.

Aby przejechać się TGV w ekskluzywnych warunkach, w pociągu rozpędzającym się po francuskich szynach do nieznanych na Wisłą prędkości, trzeba będzie odpowiedzieć poprawnie na pytania, które zadamy na zakończenie każdego kolejnego tygodnia konkursu, licząc kolejne trzy tygodnie od poniedziałku 6. czerwca do niedzieli 26. czerwca.

Pytania dotyczyć będą informacji na temat tras pociągów RAILEUROPE, które publikować będziemy regularnie na na stronie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży na Facebooku. Pytanie, które opublikujemy w ostatni dzień każdego kolejnego tygodnia konkursu na blog.esky.pl, będzie się dzięki aplikacji NetworkedBlogs ukazywać automatycznie fanom strony facebook.com/eskypl.

  • Podwójny (i powrotny) bilet na TGV z Paryża do dowolnej stacji na terenie Francji zdobędzie osoba, która jako pierwsza odpowie poprawnie na pytanie, które zadamy.

Nawet jeśli nie uda się w danym tygodniu odpowiedzieć trafnie jako pierwsza osoba, to i tak warto podać dobrą odpowiedź, mamy bowiem wiele innych nagród dla kolejnych odpowiadających poprawnie konkursowiczów. Poza tym, jeśli nie udało się w jednym tygodniu, to można spróbować w kolejnym, zgodnie bowiem z regulaminem uczestnikowi przysługuje jedna, najcenniejsza nagroda, z tych, do których uzyskał w trakcie trwania całego konkursu uprawnienia.

Jeśli więc w jednym tygodniu nie udało ci się wywalczyć podróży TGV, ale uzyskałeś lub uzyskałaś prawo do nagrody kolejnej w określonej regulaminowo hierarchii wartości nagród, to nie oznacza, że nie masz już szans na eskapadę superszybką koleją. Jeśli bowiem jako pierwsza osoba odpowiadająca odpowiesz w kolejne pytanie zamykające kolejny tydzień konkursu, to zdobywasz bilet na TGV!

Zaś twoja nagroda o mniejszej wartości, jeden z miłych gadżetów, które przeznaczyliśmy na nagrody dodatkowe i do którego wcześniej zdobyłeś prawo, przechodzi na kolejnego odpowiadającego poprawnie w poprzednim tygodniu.

Oznacza to, że nie należy się zrażać i trzeba wytrwale próbować, bo nigdy nie wiadomo, czy w następnym tygodniu nie zostaniesz laureatem lub laureatką albo czy niespodziewanie nie wpadnie ci ręce nagroda 🙂

  • To nie koniec. Mamy bowiem podwójny bilet pierwszej klasy na przejazd TGV dla tej osoby, która namówi największą liczbę swoich społecznościowych przyjaciół i znajomych na wspólną z nią podróż.

Pisząc o zbieraniu chętnych mamy na myśli opublikowanie przez uczestnika lub uczestniczkę konkursu posta lub komentarza z pytaniem: „Kto chce ze mną Wsiąść do Pociągu eSKY-owego?!”. Osoby chętne do wspólnej podróży z Tobą okazują to za pomocą sposobów znanych w serwisach społecznościowych, przy czym muszą to być sposoby umożliwiające nam porównanie liczby zdeklarowanych chętnych do wspólnej podróży pomiędzy uczestnika konkursu.

Rywalizacja polegająca na gromadzeniu jak największej liczby chętnych do podróży z Tobą trwa przez cały okres konkursu, niezależnie od tygodniowego cyklu pytań konkursowych, czyli od 6. do 26. czerwca.

  • Wartość jednego biletu na luksusową podróż TGV na terenie Francji dla dwóch osób to 2500 PLN. Jak łatwo obliczyć, łączna wartość nagród głównych to ok. 10000 ZŁOTYCH!

Będziemy też chcieli podczas KONKURSU opowiedzieć wam jak najwięcej o supernowoczesnych zachodnioeuropejskich kolejach RAILEUROPE. Bilety kolejowe tej firmy od niedawna można rezerwować w eSKY.pl. Po nieomal ćwierć miliona kilometrów torów mkną nowoczesne, szybkie i wygodne pociągi, które niejednokrotnie stanowią lepsze rozwiązanie niż transport lotniczy.

Zapraszamy do wspólnej podróży i zabawy 🙂

Proszę wsiadać – drzwi zamykać!

LISTA KIERUNKÓW