Konkurs „Majówka w miejskim stylu” trwa już dwa tygodnie! Ku naszej ogromnej radości, coraz więcej osób decyduje się wziąć w nim udział, podzielić się z nami swoimi pomysłami i planami weekendowymi. Szczerze? Wasza kreatywność i znajomość niektórym miejsc są niesamowite. Cieszymy się więc, że role jury zostawiliśmy Internautom! Nam ciężko by było zdecydować, komu przyznać nagrodę 🙂 A tak kolejny voucher wędruje do szczęśliwego zwycięzcy…

Pan Sebastian z Oświęcimia marzy o wyjeździe do Barcelony: Barcelona – moje marzenie. Chyba najbardziej chciałbym na własne oczy zobaczyć zabytkowe budowle, oraz niesamowitą architekturę. Spacer najsłynniejszą aleją Barcelony – La Rambla – na pewno na długo zapadłby w mojej pamięci. Może małe zakupy na krytym targowisku La Boqueria. Ale moim największym marzeniem jest zobaczenie na własne oczy Camp Nou. To dla fana piłki nożnej prawdziwa gratka. Dzięki 332 osobom, które polubiły ten wpis, Pan Sebastian został szczęśliwym posiadaczem vouchera hotelowego o wartości 100 euro i jest o krok bliżej do realizacji swoich planów!

Nasza zabawa trwa jeszcze dwa tygodnie! Jak widzicie rywalizacja nabiera tempa. W ubiegły poniedziałek pisałam, że wygrała osoba, której wpis otrzymał 42 pozytywne opinie, w tym tygodniu liczba głosów oddanych na zwycięzcę jest o wiele, wiele większa.

Od dziś do niedzieli możecie opisać cztery kolejne miasta – Malagę, Paryż, Pragę i Madryt. My standardowo będziemy podpowiadać, nie tylko, co można tam zobaczyć, ale także, gdzie zjeść i jak poruszać się po danym miejscu. Przypominam, że w konkursie można wziąć udział raz podczas całej jego długości. Wystarczy opisać wybrane przez siebie miasto i zdobyć najwięcej pozytywnych opinii.

Życzymy powodzenia wszystkim, którzy zdecydują się na rywalizację w tym lub kolejnym tygodniu! A naszym, już dwóm, zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

LISTA KIERUNKÓW