Nie bez powodu dawaliśmy Wam wczoraj porady na długi weekend. Był to przedsmak konkursu, który rozpoczynamy dziś – „Majówka w miejskim stylu”. Jego celem jest umożliwienie Wam spędzenia weekendu w jednym z europejskich miast. Szczegóły?

Zaczynamy od rejestracji na stronie konkursowej. Następnie wybieramy jedno z podanych 16 europejskich miast i w niebanalny sposób opisujemy, dlaczego chcielibyśmy spędzić w nim weekend i co zamierzamy tam zobaczyć. Potem zachęcamy znajomych i przyjaciół do tego, by głosowali na nasz wpis. Po co to wszystko?

Żeby otrzymać jeden z czterech voucherów o wartości 100 EUR – za tę kwotę bez problemu będzie można zarezerwować nocleg w opisanym przez siebie mieście.

Konkurs trwa 4 tygodnie – od 4 kwietnia do 1 maja. W każdym tygodniu jest możliwość opisania jednego z czterech miast:

  • tydzień pierwszy: Londyn, Sztokholm, Oslo, Burgas
  • tydzień drugi: Barcelona, Wiedeń, Amsterdam, Ateny
  • tydzień trzeci: Malaga, Paryż, Praga, Madryt
  • tydzień czwarty: Mediolan, Rzym, Budapeszt, Larnaka

Uczestnik może opisać tylko jedno miasto w czasie trwania konkursu. Oznacza to, że jeżeli ktoś chce jechać np. do Madrytu to ma trzy tygodnie na obmyślenie inspirującego planu podróży. Internauci mogą oddawać głosy na dany wpis w cyklu tygodniowym, czyli jeden głos na tydzień, cztery podczas trwania akcji. Wiąże się to z tym, że głosy oddane na wspomniany już Madryt będą zliczane tylko w tygodniu trzecim.

Podajemy Wam nazwy wytypowanych miast z wyprzedzeniem, abyście podzielili się z nami swoimi planami dotyczącymi tego jednego wymarzonego. Nie ma sensu zastanawiać się nad Oslo, jeśli od zawsze chcecie jechać do Budapesztu!

Każdego tygodnia rozdajemy jeden voucher, a nazwisko osoby, do której on trafi, będziemy podawać po zakończeniu danej rozgrywki. Mamy także przewidziane nagrody pocieszenia, ich zdobywców poznamy dopiero po zakończeniu całego konkursu czyli 5 maja. A oto one:

  • 3 bony Sodexo, każdy o nominale 100 PLN, ważne do dnia 31.06.2011
  • 9 bonów Sodexo, każdy o nominale 50 PLN, ważne do dnia 31.06.2011
  • 12 pendrive’ów o pojemności 4 GB

Organizatorom wolno wszystko więc my skorzystamy z tego prawa i będziemy podpowiadać! W każdym tygodniu opisy na naszym blogu znajdziecie, co można zobaczyć w wybranych czterech miastach. Zaglądajcie więc i inspirujcie się! Nie obrazimy się, jeśli trochę z nas „ściągniecie”.