Autor: Basia Gniadek-Słowińska

Listopad upłynął nam na podziwianiu zdjęć „przenicowanych, czyli negatywów waszych fotografii, które rywalizowały o zaproszenia na koncert grupy NEGATYW w ramach trasy „Virus Autumn Eurotour 2011″, pamiątkowe kubki, płyty i plakaty z autografami.  Czas rozstrzygnąć nasz i wskazać laureatów.

Nasz konkurs miał charakter społecznościowy. Jedynym zadaniem konkursowym była  publikacja co najmniej jednej fotografii – przerobionej na negatyw – o tematyce związanej z profilem strony „eSKY.pl – Internetowe Centrum Podróży” w serwisach o charakterze społecznościowym. Opublikowaliście dziesiątki fotografii z różnych stron świata i z różnych stref klimatycznych, które w odwróconych kolorach wyglądają niekiedy niesamowicie, co widać na dołączonych do wpisu przykładach.

Autor: Karolina Sidorowicz
Autor: Basia Gniadek-Słowińska

A oto lista laureatów w rywalizacji na najpopularniejsze w społecznościach zdjęcie – negatyw. Obok uczestnika – opis przysługującej nagrody:

 1. Dawid Albertusiak – bilet na koncert grupy NEGATYW w Katowicach 27.11.2011
 2. Basia Gniadek-Słowińska – bilet na koncert grupy NEGATYW w Katowicach 27.11.2011
 3. Maciej Niechwiadowicz – bilet na koncert grupy NEGATYW w Katowicach 27.11.2011
 4. Karolina Sidorowicz – kubek „Virus Autumn Eurotour 2011”
 5. Dariusz Rusnak – płyta „Virus” z autografami
 6. Janina Janowska – singiel „GRA” z autografami

Oto zaś lista nagrodzonych osób – autorów zdjęć wyróżnionych przez nas jako odznaczających się wyjątkowymi walorami estetycznymi, oryginalnością i pomysłowością:

 1. Lidia Heblik – bilet na koncert grupy NEGATYW w Katowicach 27.11.2011
 2. Eligiusz Kaczmarek – bilet na koncert grupy NEGATYW w Katowicach 27.11.2011
 3. Justyna Parzniewska – bilet na koncert grupy NEGATYW w Katowicach 27.11.2011
 4. Maciej Rodak – kubek „Virus Autumn Eurotour 2011”
 5. Piotr Diakun – płyta „Virus” z autografami
 6. Andrzej Kuczaj – singiel „GRA” z autografami
 7. Piotr Łysakowski – plakat „Virus Autumn Eurotour 2011” z autografami
Autor: Karolina Sidorowicz

Osoby z list prosimy o podanie na adres facebook@esky.pl danych potrzebnych do przekazania nagrody, czyli: adresu pocztowego, na który ma zostać przesłana nagroda oraz innych niezbędnych i pomocnych przy przekazaniu nagrody informacji.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, na zgłoszenia osób, którym przypadły zaproszenia na koncert 27.11.2011 r. czekamy tylko do środy!

Wszystkim uczestnikom Konkursu NEGATYW serdecznie dziękujemy za udział i niezapomniane wrażenia, jakich nam swoimi zdjęciami dostarczyli.

Autor: Lidia Heblik