Dziś chcemy Wam powiedzieć o kilku zmianach, jakie powoli zachodzą na naszym serwisie i w naszej firmie. Kilka tygodni temu na naszej stronie powoli zaczęły zmieniać się poszczególne elementy. Systematycznie pracujemy nad tym, żebyście już wkrótce mogli zobaczyć ją w nowej odsłonie i by korzystanie z niej było dla Was jeszcze łatwiejsze. Tymczasem już teraz możemy Wam zaprezentować jedną z największych zmian w naszej 10-letniej historii…

Nowy logotyp 🙂 Koniec z tym co było, teraz nasze logo wygląda jak poniżej. Chcemy, żebyście pamiętali, że z naszą pomocą nie tylko kupicie bilet lotniczy, ale również zarezerwujecie hotel, zadbamy o Wasze ubezpieczenie podróżne, umożliwimy wynajem samochodu czy zakup biletu kolejowego – w końcu nasze życie kręci się wokół podróży! Dlatego zrezygnowaliśmy z naszego samolotu w logotypie. I po prostu się kręcimy 😉 na kolorowo, bo w końcu po to podróżujemy, by przywozić piękne, kolorowe wspomnienia.

Pamiętajcie też, że od ubiegłego roku dzięki naszej stronie mobilnej oraz aplikacji, swoje podróże możecie organizować z każdego miejsca na ziemi.

Poza nowym logotypem wprowadziliśmy też zmiany, które mogą Wam ułatwić organizację Waszych podróży. Od kilku miesięcy możecie korzystać z naszej strony z okazjami, na której nie tylko prezentujemy Wam najbardziej korzystne połączenia, które na bieżąco aktualizujemy tak, żebyście zawsze mieli dostęp do cen będących bardziej atrakcyjne niż normalnie na danym kierunku. Dzięki naszym kalendarzom cenowym widzicie również, jak zmieniają się koszty podróży w zależności od tego, jakie daty wybierzecie. Obejrzyjcie filmik, który pokazuje, jak działają nasze OKAZJE:

Na koniec jeszcze jedna wiadomość. Na stronie www.nowy.esky.pl możecie dowiedzieć się jeszcze więcej na temat tego, w jakim kierunku chcemy iść i jaką marką – dla Was – chcemy być. Mamy nadzieję, że odwiedzicie tę stronę, dowiecie się o nas więcej i zdecydujecie się na podjęcie z nami wspólnej podróży. Tak! Ponieważ jest to również strona konkursowa. Z okazji naszego jubileuszu – niedawno minęło 10 lat od rozpoczęcia naszej działalności – mamy 10 000 PLN dla osoby, która przekona nas, że to właśnie jej pomysł na podróż życia jest dobry i że to jej powinniśmy otrzymać główną nagrodę. Jeżeli nie będziecie wystarczająco przekonujący nie przejmujcie się! Mamy też 110 innych nagród. To co? Spróbujecie sięgnąć po wygraną?
Odwiedźcie naszą stronę i dajcie nam w komentarzach znać, co Wam się podoba? A co Waszym zdaniem warto jeszcze poprawić?

Możecie się z nami podzielić Waszymi odczuciami zarówno tutaj – na naszym blogu, jak i w mediach społecznościowych, w których działamy na Facebooku, Youtube, Google Plus czy Instagramie.

Zależy nam na Waszej opinii.