Właśnie dziś, 13. lipca eSKY.pl obchodzi swoje 7. urodziny! Jesteśmy, co widać, zdrowo rosnącym i rozwijającym się, pełnym życia siedmiolatkiem lub siedmiolatką, jak kto woli. Z tej okazji składamy wam wszystkim, naszym przyjaciołom, najserdeczniejsze życzenia, bo to właśnie dzięki wam mamy powody, aby radować się naszym jubileuszem.

eSKY.pl powstał w 2004 roku. Twórcy naszego serwisu nie byli zadowoleni z poziomu usług świadczonych przez agencje sprzedające bilety lotnicze i wpadli na pomysł, aby stworzyć alternatywę dla usług dostępnym wówczas na rynku.

Tak powstało Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl – oferujące Klientom wszystkie dostępne na rynku produkty turystyczne oraz kompleksowe informacje dotyczące podróży. Wkrótce okazało się, że Polska to za mało i przedstawicielstwa firmy powstały w Bułgarii i w Rumunii.

Paleta oferowanych przez nas obecnie produktów i usług jest obecnie bardzo szeroka. Polecamy m. in.

Rezerwacje miejsc hotelowych. W naszej wyszukiwarce znajduje się ponad 100 tys. obiektów z całego świata w różnych klasach i o rozmaitym standardzie. Znalezienie odpowiedniego miejsca noclegowego ułatwia mapa, na której jest pokazane położenie hotelu (http://www.esky.pl/hotele)

– Zakup biletów lotniczych. Współpracujemy z ponad 460 regularnymi i 120 tanimi liniami lotniczymi oraz kilkudziesięcioma liniami czarterowymi. Tak duża liczba partnerów umożliwia nam zaproponowanie Klientowi wielu rozwiązań. Nasza autorska wyszukiwarka sprawia, że znalezienie odpowiedniego połączenia przebiega w bardzo szybki sposób (http://www.esky.pl/bilety-lotnicze.html)

Wczasy. Dzięki umowom podpisanym z ponad setką touroperatorów proponujemy naszym Klientom wyjazdy do każdego zakątka ziemi (http://www.esky.pl/wczasy)

Poza tym w naszej ofercie znaleźć można:
– Ubezpieczenie podróżne (http://www.esky.pl/ubezpieczenie-podrozne)
– Ubezpieczenie biletu lotniczego od kosztów rezygnacji (http://www.esky.pl/ubezpieczenie-biletu-od-kosztow-rezygnacji)
– Bilety kolejowe (http://www.esky.pl/podroze-kolejowe)
– Podróże służbowe (http://www.esky.pl/podroze-sluzbowe)
– Podróże grupowe (http://www.esky.pl/podroze-grupowe)
– Wywoływanie zdjęć (http://zdjecia.esky.pl/)

Więcej o naszej firmie przeczytać można na na stronie „O nas” eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży.