Blog eSKY.pl oddaje swój los w ręce społeczności czytelników. Wielkim konkursie, którego „gospodarzem” jest strona eSKY.pl na Facebooku wygrać można weekend w atrakcyjnym, czterogwiazdkowym hotelu Avenida Palace w Barcelonie. Jak wygląda i co oferuje ten hotel zobaczyć można na powyższym wideo z YouTube.

Reguły konkursu są bardzo proste:

1. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia, czyli od publikacji informacji o nim na fanpage’u eSKY.pl w serwisie Facebook i na blogu eSKY.pl do 9. kwietnia 2010 roku, godz. 24.00.

2. Zadaniem konkursowym dla uczestników jest podanie propozycji hasła/sloganu dla bloga eSKY.pl.

3. Propozycje, o których mowa w pkt. 2., zgłaszać należy na stronie www.facebook.com/eskypl w zakładce Dyskusje/Discussions w specjalnie w tym celu otwartym wątku.

4. Spośród propozycji wybierzemy zwycięski slogan i ogłosimy wynik konkursu 12. kwietnia 2010 roku. Wynik zostanie ogłoszony na stronie www.facebook.com/eskypl i na blogu eSKY.pl.

5. Nagrodą w konkursie jest darmowy voucher hotelowy dla 2 osób w czterogwiazdkowym Hotelu Avenida Palace w Barcelonie. Voucher ważny jest do 30 kwietnia i upoważnia 2 osoby do 2 darmowych noclegów wraz ze śniadaniem.

5. W konkursie mogą brać udział tylko fani oficjalnej strony eSKY.pl, z tym zastrzeżeniem, że ograniczamy uczestnictwo do pierwszych 5000 (pięciu tysięcy fanów). Oznacza to, że osoba, która zostanie 5001 fanem, i kolejne, nie mogą już wziąć udziału w tym konkursie – zapraszamy je natomiast do następnych naszych konkursów 🙂

6. W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.

7. Do udziału w konkursie nie są uprawnieni pracownicy i współpracownicy firmy eSKY.

Życzymy miłej zabawy z eSKY.pl.

LISTA KIERUNKÓW