Jak często podejmujecie spontaniczne decyzje o podróżach? Zobaczycie ładne zdjęcie, przeczytacie tekst i będzie to pierwszy krok do tego, by stwierdzić – tak! Chcę tam pojechać.  Właśnie dla Was przygotowaliśmy naszą stronę w wersji mobile. Teraz możecie rezerwować bilety lotnicze gdziekolwiek jesteście, niezależnie od tego czy jadąc tramwajem przeglądacie nasz fan page na FB i zainteresuje Was jakaś promocja, czy na spotkaniu z przyjaciółmi będziecie planować wakacje. Sprawdźcie jak to działa! Wystarczą trzy kroki.

Wyszukiwanie lotów jest bardzo proste. Geolokalizacja od razu podpowiada najbliższe lotnisko, jako port wylotu. A podpowiadaczka sprawia, że nie trzeba podawać całej nazwy lotniska przylotu. Trzy kliki i gotowe 🙂 Dzięki naszej nowej stronie możesz szybko przeszukać ofertę linii regularnych, tanich i czarterowych. Na Twoim telefonie czy tablecie możesz sprawdzić ile biletów pozostało na wybrany przez Ciebie lot, a także wszystkie szczegóły dotyczące samej podróży.

Gdy któreś z zaproponowanych przez nas połączeń będzie Ci odpowiadać, podaj dane osoby podróżującej, wybierz metodę płatności, kup bilet i ciesz się podróżą. Nie obawiaj się bezpieczeństwa transakcji! Korzystamy z technologii SSL – Secure Socket Layer, w celu zapewnienia pewnego przekazu danych dotyczących płatności podczas rezerwacji usług.

To naprawdę proste! Obejrzyj nasz FILM i przekonaj się 🙂