Jest nam szczególnie miło informować o sukcesie naszego Internetowego Biura Podróży w tym wpisie, gdyż jest to wpis nie byle jaki, lecz jubileuszowy, setny wpis na naszym blog.esky.pl.

A zatem jesteśmy najpopularniejszym serwisem turystycznym w polskim Internecie. Ranking opublikował dwutygodnik „Wiadomości Turystyczne”, opierając się na wynikach badań Gemiusa.

Zdecydowanie wyprzedzamy kolejne w rankingu  serwisy Travelplanet.pl i Wakacje.pl.

W wypowiedzi dla czasopisma Łukasz Habaj, wiceprezes Zarządu , że sukces jest efektem poważnych inwestycji w serwis, dzięki czemu posiadamy jedną najbogatszych ofert w branży turystycznej.

Na ilustracji poniżej, która jest skanem strony „Wiadomości Turystycznych”, można przyjrzeć się dokładnych wynikom oglądalności eSKY.pl oraz innych serwisów turystycznych.

eSKY.pl istnieje już od sześciu lat. Zaczynaliśmy od sprzedaży biletów lotniczych, stopniowo wzbogacając ofertę o rezerwacje hotelowe, ubezpieczenia podróżne, zaś od lipca bieżącego roku – wycieczki biur podróży.

Cieszymy się i dziękujemy, bo, jak wiadomo, dobry wynik popularności w Internecie to zasługa państwa, wszystkich tych osób, które wchodzą do naszego serwisu, powracają do niego w poszukiwaniu ofert i traktują nas jako stałego, dobrego partnera o planowaniu i organizowaniu podróży.