Zapraszamy Was do kolejnego konkursu! Tym razem tematem przewodnim zabawy jest zbliżająca się majówka i wypady z przyjaciółmi. Bo czy nie jest prawdą, że podróże grupowe są najlepsze? W myśl tej zasady proponujemy, żebyście zaprosili jak największą liczbę swoich znajomych do wspólnej zabawy.

Na wszystkich tych, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie, czekają atrakcyjne nagrody. Przewidzieliśmy ich naprawdę dużo. Każdego dnia będziemy rozdawać:  jeden przewodnik turystyczny wydawnictwa Pascal z 7 dniowym ubezpieczeniem podróżnym gratis, kupon rabatowy o wartości 100 PLN – do wykorzystania podczas rezerwacji dowolnego pobytu hotelowego z oferty eSKY.pl, oraz  smycz z logiem eSKY.pl. To jeszcze nie wszystko! Nagród dla laureatów głównej klasyfikacji konkursowej też mamy sporo. A oto one: aparat fotograficzny Canon PowerShot A800, nawigacja samochodowa GoClever Navio 400 (PL+EU) oraz osiem voucherów hotelowych o wartości 100 euro każdy, do wykorzystania przy rezerwacji pobytu hotelowego z oferty dostawcy Transhotel, które ważne są do 31.12.2012! Czy to Was przekonuje do uczestnictwa w naszej zabawie?

Co trzeba zrobić, by móc walczyć o nagrody? Przede wszystkim zarejestrować się w naszej aplikacji konkursowej, następnie zaakceptować regulamin gry, a potem walczyć! Każdego dnia jury konkursowe będzie wyłaniało zwycięzców dziennych, by znaleźć się wśród nich należy uzyskać jak najwięcej punktów – tj. zaprosić do wspólnej zabawy, jak największą liczbę znajomych, i w oryginalny sposób wyjaśnić swój wybór majówkowego kierunku. Spośród dziesięciu osób, którym uda się uzyskać najlepszy wynik, będą wybierane te trzy, których opis będzie najciekawszy. Wygrywając nagrodę dzienną raz, nie ma możliwości walczyć o nią kolejnego dnia, jest jednak szansa na to, by walczyć o nagrodę główną. Warto więc nie rezygnować i do końca uczestniczyć w zabawie!

Konkurs potrwa od dziś aż do 6 maja. Listę zwycięzców ogłosimy do dnia 20. maja 2012 roku.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam powodzenia i oczywiście dobrej zabawy 🙂