Rozpoczynamy dziś nowy konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na koncert grupy NEGATYW w ramach trasy „Virus Autumn Eurotour 2011”. Wygrać można również kubki, płyty i plakaty z autografami. Czekamy na wasze zdjęcia – tym razem oczekujemy negatywów waszych zdjęć z podróży i wizyt w różnych miejscach świata.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste – zgodnie z regulaminem konkursu uczestniczą w nim osoby ze społeczności fanów eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży na Facebooku, które opublikują co najmniej jedną fotografię – przerobioną na negatyw – o tematyce związanej z profilem strony „eSKY.pl – Internetowe Centrum Podróży”, w serwisie typu społecznościowego lub social media, albo też na dowolnym blogu, pod warunkiem jednakże opatrzenia publikowanej fotografii nazwą eSKY.pl , hasłem „Konkurs eSKY.pl Negatyw” oraz opisem miejsca uwidocznionego na zdjęciu. Istotne jest też, aby publikacja zdjęć konkursowych odbyła się w taki sposób, ażeby przedstawiciele organizatora, czyli my, zostali o niej powiadomieni w czasie trwania Konkursu.

Uczestnicy konkursu rywalizują o nagrody w dwu konkurencjach. W pierwszej walczymy o najwyższe i najliczniejsze pozytywne oceny społecznościach internetowych, czyli jak największą liczbę osób, które opublikowane przez uczestnika zdjęcie polubiły, skomentowały, zarekomendowały, wykopały, zaplusowały lub okazały swoje poparcie w inny widoczny dla nas i dla wszystkich sposób. Druga połowa nagród, czyli trzy kolejne bilety, kubek, płyta i plakat autografami, przypadnie tym opublikowanym negatywom zdjęć uczestników, które w ocenie jury będą najciekawsze, wyróżnią się szczególnymi walorami estetycznymi lub pod innymi względami.

Oczywiste jest, że konkurs dotyczy WASZYCH zdjęć, które przerobić na wersję negatywową można bardzo łatwo za pomocą funkcji dostępnej w prostych i darmowych edytorach graficznych. Efekty jak widać na zamieszczonych przez nas przykładach bywają bardzo interesujące – takie, nieco z „innego świata” 🙂

Uwaga! Po zakończeniu konkursu, co nastąpi 20. listopada 2011 r. wymagamy od uczestników, zwłaszcza tych którzy zgodnie z listą laureatów, którą opublikujemy na naszym blogu dzień po zakończeniu, czyli 21.11.2011, wygrali zaproszenia na katowicki koncert grupy NEGATYW, refleksu w przesyłaniu nam swoich danych adresowych. Wiąże się to oczywiście z terminem koncertu, na który mamy bilety do rozdania – 27.11.2011 i koniecznością przesłania biletów na czas. Regulaminowo zatem wymagamy od zwycięzców przesłania nam adresu do 23.11.2011 – do końca dnia.

Natomiast co do samej muzyki, która czeka na zwycięzców naszej zabawy to NEGATYW zaprasza na specjalną trasę koncertową promującą najnowszą płytę zespołu – „Virus”.

Muzycy NEGATYWU będą zarażać rock’n’rollowym „Virusem” na koncertach w Europie:

  • 12.11.2011 Bekescsaba (Węgry) klub „Korf Pont”
  • 13.11.2011 Wiedeń (Austria) klub Alfa”
  • 14.11.2011 Praga (Czechy) klub „Music City”
  • 24.11.2011 Londyn (Wielka Brytania) klub „Rhythm Factory”

…i w Polsce:

  • 16.11.2011 Gdynia klub „Ucho”
  • 17.11.2011 Poznań klub „Blue Note Jazz”
  • 18.11.2011 Warszawa klub „Hydrozagadka”
  • 20.11.2011 Łódź klub „Dekompresja”
  • 21.11.2011 Kraków klub Lizard King”
  • 27.11.2011 Katowice „Mega Club”

I właśnie na tym finałowym koncercie trasy spotkają się z nimi fani eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży, którzy wygrają bilety w naszym konkursie.

Życzymy miłej zabawy i powodzenia.

LISTA KIERUNKÓW