Linie lotnicze SAS zapraszają do nowo otwartych porannych oraz wieczornych połączeń z Poznania do Kopenhagi i z powrotem. Ogłaszają też wielką październikową rewolucję cenową. Ramię w ramię, do walki o niższe ceny połączeń stanęło też eSKY.pl – Internetowe Centrum Podróży. Ceny połączeń do Sztokholmu spadły aż do 182 PLN, do Kopenhagi – 229 PLN, do Oslo – 267 PLN. Zaś do Nowego Jorku w obie strony polecimy już od 2334 PLN, do Chicago – od 2374 PLN!

Szczególnie zwracamy uwagę na Poznań i nowe możliwości lotów liniami SAS ze stolicy Wielkopolski, które od 2. października obsługuje dodatkowe połączenie z największym skandynawskim hubem lotniczym, lotniskiem Kastrup w Kopenhadze. Pasażerowie moją teraz do dyspozycji codzienny (prócz sobót) wylot z Kopenhagi o 22:50 z lądowaniem w Poznaniu o 23:55 oraz codzienne poranne loty z Poznania o 6:05 z przylotem do Kopenhagi o 07:10 (prócz niedziel).

Te dodatkowe połączenia z portem lotniczym w Kopenhadze oznaczają oczywiście dla podróżnych lepsze możliwości dogodnych połączeń liniami SAS nie tylko do Skandynawii, ale również do wielu miast w Europie i dalej, poza Europę.

Europa w płaskiej i niskiej cenie

Europa jesienią jest piękna – tej banalnej prawdy nie trzeba nawet powtarzać. Jeszcze piękniej i ciekawiej się robi, gdy dostępne w promocyjnych cenach bilety lotnicze do złocących się i czerwieniących tą porą miast europejskich kuszą i każą myśleć o chociażby weekendowym, kilkudniowym wypadzie.

Stockholm City Hall 03photo © 2006 Stefan Lins | more info

.

Takie rzeczy dzieją się, gdy widzimy obniżone radykalnie, do 182 PLN ceny biletów do szwedzkiej stolicy, Sztokholmu, której uroki opisywaliśmy na naszym blogu niedawno.

Także Kopenhaga, do której w obecnie trwającej promocji SAS dolecimy już od 229 PLN, wielokrotnie gościła na naszym blogu, także przy okazji wcześniejszych promocji skandynawskich linii, których w eSKY.pl nie brakowało.

W najnowszej promocji SAS i eSKY.pl oferują promocje na połączenia do wielu innych skandynawskich miast, m. in do Oslo – od 267 PLN, do Helsinek, – od 350 PLN, do Bergen – od 419 PLN.

Zwraamy uwagę również na niezwykłą „płaską” cenę do europejskich metropolii, do Londynu, Paryża PLN, Amsterdamu, Brukseli i do Zurichu –  wszędzie tam ceny już od 343 PLN!

Do popularnego w Polsce Dublina dolecimy już od 385 PLN.

Sprzedaż promocyjnych biletów SAS trwa do 25. października 2011 roku, zaś dotyczy ona wylotów od 8. listopada 2011 aż do 30. czerwca 2012 r.

Enhanced by Zemanta