New York City Serenadephoto © 2008 b k | more info (via: Wylio)

.

Okres po świętach Bożego Narodzenia to tradycyjnie czas wyprzedaży. Także i my w eSKY.pl postanowiliśmy zaproponować bilety lotnicze w cenach mocno obniżonych. Do promocji u nas zapraszają przede wszystkim linie Air France i KLM.

Imponuje przede wszystkim oferta przelotów do Stanów Zjednoczonych. Zarówno w Air France jak i w KLM bilety lotnicze do Nowego Jorku, w obie strony, kosztują teraz od 1690 złotych. Francuski przewoźnik oferuje powrotne bilety do odległego Los Angeles już od 1800 PLN! A można polecieć nawet dalej, np. położonego w środku Alaski miasta Fairbanks albo do gorącego Honolulu na Hawajach.

Honolulu Viewphoto © 2007 tata_aka_T | more info (via: Wylio)

.

Spécialité de la maison linii Air France są oczywiście trasy francuskie. I tym razem proponują wyjątkowo atrakcyjne cenowo bilety lotnicze do Paryża – od 390 PLN w obie strony! Podobnie specjalnością KLM są bilety lotnicze do Amsterdamu – teraz od 520 PLN w obie strony.

Warto wspomnieć również o atrakcyjnej cenie powrotnych biletów do Madrytu w ofercie Air France.

Oczywiście proponujemy nie tylko Amerykę i Europę w promocyjnych, korzystnych cenach. Z Air France możemy wybrać się do egzotycznej Bogoty, stolicy Kolumbii od 2450 PLN.

Bogota nightlightsphoto © 2009 Tijs Zwinkels | more info (via: Wylio)

.

Z kolei KLM proponuje połączenie z Pekinem w korzystnym wariancie cenowym od 1990 PLN.

The Forbidden City, Beijingphoto © 2009 Francisco Diez | more info (via: Wylio).

LISTA KIERUNKÓW