Modena - Skipass 2009_10photo © 2009 Killy Ridols | more info (via: Wylio)

.

Z nieba sypie śnieg a u nas wysypały się narciarskie konkursy. W ubiegłym tygodniu ruszyliśmy z akcją na stronie „Ja chcę na narty !” w serwisie Facebook.com, w której do zgarnięcia jest modna i wygodna odzież narciarska firmy ACTIVUS. Dziś zapraszamy do konkursu, w którym wzbogacić się można o skipassy w austriackich ośrodkach Zillertal i Hintertux.

Reguły nowej promocji są następujące: kto od 12. stycznia tego roku do 27. lutego kupi bilet lotniczy i ubezpieczenie, ten weźmie udział w losowaniu karnetów narciarskich w austriackich kurortach śnieżnych. Mamy dla naszych klientów dwa trzydniowe karnety na Zillertal Arena i dwa karnety na lodowiec Hintertux.

Jest to kolejna odsłona naszej akcji Zima 2011. W ramach tej serii promocji i atrakcji przygotowaliśmy specjalną stronę na temat bezpieczeństwa w zimie. eSKY.pl oferuje w swoich pakietach ubezpieczeń podróżnych również tego rodzaju, które narciarzom są szczególnie potrzebne, czyli OC, koszty leczenia, ratownictwa w górach itp.

Miłośnikom narciarstwa polecamy również udział w testach najwyższej klasy sprzętu narciarskiego w Polskich Centrach Testowych, które organizują je razem z Zillertalinfo.pl. Testowanie w Brixen Plose odbywa się od 9. do 14. stycznia, w Zillertal od 16. do 21. stycznia, zaś od 23. do 28. stycznia w Zugspitz Arena.