Nasz blog to miejsce, które wykorzystujemy nie tylko do tego, by Was inspirować, ale także, by dzielić się z Wami naszymi sukcesami i informować Was o zmianach, które zachodzą w naszej firmie i mogą mieć wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. I dziś chcemy Wam powiedzieć o zmianach – 1 maja 2011 firma z eSKY.pl Sp. z.o.o. przekształciła się w eSKY.pl S.A.

Być może zastanawiacie się, dlaczego zależy nam na tym, żebyście to wiedzieli? Ta transformacja, jest dla nas pierwszym krokiem do wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych. A to z kolei ma nam pozwolić na dalszy rozwój spółki.

Ten rok jest dla naszej firmy szczególny. Mając w ofercie właściwie wszystkie produkty turystyczne, przebudowujemy nasz serwis, żeby usprawnić proces wyszukiwania i ułatwić Wam planowanie podróży. Zaczęliśmy od udoskonalenia zakładki hotele. Dzięki temu możecie szukać miejsca noclegowego korzystając z mapy i macie pewność, że będziecie spać w centrum a nie 20 kilometrów od niego; w określeniu lokalizacji hotelu pomocne są również dokładne, prawdziwe dane adresowe oraz współrzędne geograficzne umieszczone przy każdym opisie; stworzyliśmy nowe filtry, dzięki którym od razu określacie w jakiej sieci, albo jakim typie obiektu chcecie się zatrzymać; a dzięki stałym adresom url możecie przesyłać stronę hotelową na maila znajomych, żeby wiedzieli dokąd jedziecie.

To był początek. Po hotelach, przyszła kolej na wczasy. Tu też dokonaliśmy kompletnej rewolucji. Podobnie jak w zakładce hotele, możecie sprawdzać dokładnie, gdzie zlokalizowany jest obiekt, do którego wybieracie się na wakacje. Nie musicie polegać na zapewnieniach sprzedawców, że hotel jest blisko plaży, możecie sprawdzić, że jest… lub nie. Teraz, gdy chcecie zarezerwować wczasy online – klikacie „rezerwuj” i koniec. Nowe filtry, tak jak w przypadku hoteli, pozwalają na precyzowanie oczekiwań od razu, więc nie tracicie czasu na przeglądanie ofert, które z góry nie będą dla Was interesujące.

Na naszej stronie są też nowe zakładki: pociągi i czartery. Pierwsza, ma Was przekonać, że podróżowanie to nie tylko samoloty. Czasami oldschool’owy pociąg, może być tańszym, szybszym i wygodniejszym środkiem transportu. A nawet jeżeli nie skuszą Was podróże miedzy europejskimi stolicami czy nocne przemierzanie kontynentu, to może będziecie mieć ochotę na przejażdżkę szwajcarskim pociągiem panoramicznym, z przeszklonymi wagonami, umożliwiającym niemal namacalne doświadczenie piękna tamtejszych krajobrazów.

Jeżeli upieracie się przy podróży samolotem, to zapewne chcecie lecieć jak najtaniej, więc zainteresują Was nasze czartery. Dzięki temu Wasze podróże do najbardziej lubianych kurortów, mogą być naprawdę tanie. To dokąd lecicie na wakacje? Egiptu? Hiszpanii? Tunezji? Maroko? Bułgarii? Możecie wybierać między tymi i kilkoma innymi krajami.

Jak widzicie zmian u nas nie mało. A chcemy, żeby było ich jeszcze więcej. Trzymajcie więc za nas kciuki! Jeszcze w tym roku debiutujemy!!!

LISTA KIERUNKÓW