Okres przedświąteczny to czas prezentów i sprawiania sobie przyjemności. eSKY.pl również przygotowało sporo przyjemności swoim klientom. Zaś od Mikołajek dopiero się zacznie. Możemy zdradzić, że… będą nagrody.

Zaczynamy od najnowszej promocji. Od kilku dni w można w super-cenach nabyć bilet do Paryża w obie strony od 390 PLN, do Amsterdamu, również w dwie strony – od 520 PLN. Niezwykle korzystne ceny połączeń z wieloma innymi europejskimi miastami. Zapraszamy do Air France i do KLM.

Od kilku tygodni trwa u nas również „narciarska” promocja LOT Charters – do Grenoble i do Werony można tanie bilety lotnicze w obie strony kupić już od 670 PLN. Zapraszamy!

Wszystkich, którzy planują wypady świąteczne i noworoczne zapraszamy do nowej promocji hotelowej w ESKY.pl. Ceny kuszą. Np. w czeskiej Pradze, oferujemy noclegi w hotelu Wellness Center Step od 80 PLN, w barcelońskim Rialto – 209 PLN, w londyńskim Queens – od 252 PLN, zaś w rzymskim Caravel – od 150 PLN!

Więcej atrakcyjnych cen noclegów na hotelowej stronie eSKY.pl.

W eSKY.pl zapraszamy też obecnie do promocji  znany w świecie z wyjątkowej punktualności linii SAS. Do Kopenhagi dolecisz z nimi i z eSKY.pl już od 266 PLN, do Oslo – od 313 PLN.

Zapraszamy na eSKY.pl/SAS – tu znajdziemy wiele innych ciekawych cen biletów i połączeń.

Nie kończą się i wciąż cieszą się wzięciem promocje linii lotniczych, o których pisaliśmy na blogu. Trwa promocja krajowego przewoźnika LOT. Do 31. stycznia przyszłego roku obowiązywać będzie pięcioprocentowa zniżka linii Malev na połączenia do takich miast jak Budapeszt, Ateny, Tel-Awiw, Larnaca, i do wielu innych.