Spraw sobie prezent przed Świętami – kup bilet linii LOT w eSKY.pl z 20-procentową zniżką w niezwykłej, rozpoczętej już, Wyprzedaży! Wszystkie Bilety lotnicze polskiego przewoźnika, zarówno na trasy krajowe jak międzynarodowe, trafiły do tej przedświątecznej promocji, która zainaugurowana została 21. listopada i potrwa aż do 18. grudnia. Zaplanuj swoją podróż teraz, wykorzystując okazyjne, obniżone,  ceny biletów LOT-u!

Oferta promocyjna dotyczy lotów w okresie od 28. listopada do 15. grudnia 2011 roku oraz podróży zaplanowanych od 15. stycznia do 31. marca 2012 roku.

31. marca to jest także data, do której podróż zarezerwowana i wykupiona w ramach opisywanej promocji  musi się zakończyć.

Promocja obejmuje loty krajowe i międzynarodowe z siatki połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT z wyjątkiem przelotów do i z Hanoi w Wietnamie.

LOT Boeing 737-500 (SP-LKA) landing on Okęcie ...

Nie jest to pierwsza promocja LOT-u w eSKY.pl – wcześniej zachęcaliśmy do skorzystania z oferty first minute w ofercie tych linii.

Polskie Linie Lotnicze LOT są głównym polskim operatorem lotniczym i jednym z najstarszych przewoźników na świecie działającym w branży lotniczej od stycznia 1929 roku.

O Polskich Liniach Lotniczy LOT, ich ciekawej historii i teraźniejszości pisaliśmy w naszym cyklu na temat przewoźników.

Przedsiębiorstwo obecnie zatrudnia ok. trzy tysiące osób i lata na ponad dziewięćdziesięciu trasach z Polski. Bazą PLL LOT jest warszawski port lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

LOT 767photo © 2007 Brian | more info .

.

Enhanced by Zemanta
LISTA KIERUNKÓW